Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Akcja /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ nadal trwa. Dołączają do niej kolejne firmy, które mimo sytuacji epidemicznej działają na lokalnym rynku i próbują odnaleźć się w tej „nowej normalności”. Dziś prezentujemy autoryzowanego bełchatowskiego partnera firmy Brewa, zajmującego się przede wszystkim fotoowoltaiką, ale nie tylko. Czym jeszcze?

 

 

Firma Brewa, która ma swojego przedstawiciela również w Bełchatowie, stawia głównie na efektywną energię. Sławomir Gruda zajmuje się nie tylko instalacjami fotowoltaicznymi, ale również słonecznym ogrzewaniem foliami grzewczymi. Usługi takie zamówić może niemal każdy – zarówno właściciele domów jednorodzinnych, małych i dużych firm czy gospodarstw rolnych albo agroturystycznych. Słowem, wszyscy, którzy chcieliby przejść na odnawialne źródła energii, a co za tym idzie dbać jednocześnie o ekologię i własne finanse.

 

W razie pytań, wątpliwości Sławomir Gruda chętnie wszystko wytłumaczy, podpowie, omówi. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 508 269 696 lub przyjść do biura przy ul. Kościuszki 16B. Warto też zawsze wejść na stronę www.brewa.pl albo napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 

Ponadto firma przeprowadzi bezpłatny audyt energetyczny na miejscu, przygotuje wycenę i kompleksowo poprowadzi całą inwestycję. Co to oznacza? Projekt, dokumentacja, montaż, szkolenie i uruchomienie – wszystko to jest w ramach wspomnianej usługi. Co ważne, właściciel firmy daje możliwość zapłaty za usługę kartą albo gotówką, kredytem lub leasingiem. Jest coś jeszcze – pomoc w uzyskaniu ulgi termomodernizacyjnej, a także dofinansowania do 5 tys. zł w ramach programów Mój Prąd, Czyste Powietrze.

 

Dodajmy, że w centrum zainteresowań firmy Sławomir Gruda Fotowoltaika Bełchatów są również stacje ładowania samochodów elektrycznych.

 

Zachęcamy do korzystania z produktów i usług naszych bełchatowskich przedsiębiorców. Nie szukajmy nigdzie daleko. Prawdziwych profesjonalistów mamy przecież na wyciagnięcie ręki. Pamiętajmy przy tym, że tylko wspólne działania pomogą nam wszystkim przetrwać te niełatwe czasy i sprawić, że szybciej zapomnimy o negatywnych skutkach koronawirusa. Taki jest m.in. cel promocyjnej akcji magistratu /Bełchatowska przedsiębiorczość wnowej odsłonie/.

 

fot./archiwum firmy Brewa

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl