Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Każdego dnia wydłuża się lista lokalnych firm, które w tym niełatwym czasie nie poddają się, działają i – co ważne - szukają bezpiecznych form kontaktu z klientem. O tym, kto przyłączył się już do akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/, dowiedzieć się można na www.belchatow.pl oraz miejskim profilu facebookowym. Dziś prezentujemy kolejny lokal gastronomiczny – Bar Śródmiejski.

 


Z czego słynie Bar Śródmiejski w Bełchatowie? Oczywiście, z firmowych pierogów. Jedne są z serem, drugie z mięsem, a jeszcze inne – z kapustą i pieczarkami. Coś dla siebie znajdą tu również amatorzy pierogów ruskich i ze szpinakiem. Poza tymi specjałami w ofercie lokalu znajdują się też tradycyjne zupy, dania mięsne i półmięsne, dodatki, surówki, a także naleśniki. Z tak urozmaiconym menu bez trudu skomponujemy więc dwudaniowy domowy obiad – codziennie inny, a do tego zaplanujemy śniadania i kolacje.


Aktualizowaną na bieżąco kartę dań podejrzeć można na www.belchatow.społem.org.pl oraz na facebookowym profilu firmy. Zamówienia przyjmowane są telefoniczne (44 635 71 56, 695 195 215) lub bezpośrednio w lokalu przy ul. Pabianickiej 8. Tu też należy zgłaszać się po odbiór śródmiejskich specjałów. Posiłki wydawane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00, w soboty od godz. 9.00 do 13.00. Preferowana forma płatności to karta lub gotówka.


Zachęcamy, korzystajcie z oferty firm, które współtworzą nasz regionalny rynek gospodarczy. To ważne, bo tylko wspólne, przemyślane działanie miasta, lokalnych przedsiębiorców i ich klientów, pomóc mogą nam wszystkim w powrocie do „nowej normalności”.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl