Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Kolejni przedsiębiorcy korzystają z zaproszenia magistratu i przyłączają się do akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Miejska inicjatywa, której celem jest wspieranie lokalnej gospodarki w czasach „nowej normalności”, cieszy się dużym zainteresowaniem. Co ważniejsze, przynosi też zamierzone efekty – czytacie, lajkujecie, udostępniacie posty dedykowane regionalnym firmom. Dzięki temu informacje o ich działalności docierają do kolejnych potencjalnych odbiorców.

 

 

Dziś poznajcie studio Ale Pomysł - twórców poligrafii dla kreatywnego biznesu. Śmiało można powiedzieć, że ich znakiem rozpoznawczym są oryginalne, drewniane stempelki. Każdy jest inny, bo też inni są klienci. Mogą być one mniejsze, większe, gumowe albo z plexi, okrągłe i prostokątne, zawsze jednak spersonalizowane, dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych upodobań estetycznych zamawiającego. Podobnie zresztą jest w przypadku wizytówek, kartonowych metek Eko, ręcznie robionych zaproszeń, albumów, ksiąg pamiątkowych czy kartek okolicznościowych. Ze studiem Ale Pomysł stworzycie również własną stronę internetową lub graficzny projekt sklepu www. Tu też zaprojektują i wydrukują ulotki czy inne materiały reklamowe.

 

Teraz, kiedy w związku z epidemią koronawirusa lepiej nie wychodzić z domu, w Ale Pomysł możemy wszystko załatwić zdalnie. Wystarczy napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zostawić wiadomość prywatną na facebookowym profilu firmy. Do dyspozycji klientów jest także telefon - 607 332 567, pod który można dzwonić codziennie od godz. 9.00 do 18.00. Szczegółowa oferta studia znajduje na stronie www.alepomysl.pl.

 

Zachęcamy, odwiedzajcie strony i profile społecznościowe lokalnych przedsiębiorców, oglądajcie, wybierajcie, zamawiajcie ich produkty i usługi. W ten sposób wspólnie dbamy o rozwój bełchatowskiej gospodarki.

 

fot./archiwum firmy

 

Caption Text

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl