Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Zupa szparagowa czy domowy rosół, schabowy, a może kotlet wege, są jeszcze paszteciki z pieczarkami, gołąbki i słodkie co nieco – co wybrać? Przed takim niełatwym wyborem stanie każdy, kto zdecyduje się skorzystać z usług Mikser Cateringu. To już kolejna firma gastronomiczna, którą prezentujemy w ramach akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/.

 

Choć Mikser Catering działa na naszym rynku od niedawna, to ich kuchnia ma już swoich fanów. Na facebookowym profilu firmy możemy przeczytać takie m.in. zdanie: „Kucharki nie gotują, one tworzą poezję dla podniebienia”. Jak to rozumieć? Z czego to wynika? Być może z połączenia tradycji z nowoczesnością, doświadczenia z kreatywnością, a także odwagi z kulinarną pokorą. Nie bez znaczenia jest też dewiza właścicieli lokalu – smak, jakość i zdrowie.


Przechodząc do konkretów, warto podkreślić, że w Mikserze zamówić można nie tylko catering indywidualny oraz biznesowy, ale również domowe obiady, ciasta, ciasteczka i inne słodkości. Wegetarianie, weganie, amatorzy dań mięsnych w znanych i nowoczesnych wydaniach, a także osoby będące na diecie bezglutenowej - tu każdy znajdzie coś dla siebie. Jakby tego było mało, oprócz jedzenia można zamawiać też konkretne usługi kucharskie we wskazanym przez klienta miejscu.

 

A jakie udogodnienia firma przygotowała na czas epidemii koronawirusa? Przede wszystkim zamówienie możemy złożyć telefonicznie, następnie sami decydujemy, czy jedzenie odbieramy bezpośrednio z lokalu na os. Dolnośląskim 129 G, czy czekamy na dostawę do domu. Wspomnijmy, że na terenie miasta dowóz jest gratis, a za resztę zapłacimy: kartą, telefonem, blikiem, przelewem lub gotówką.

 

Zachęcamy, zajrzyjcie na profil facebookowy firmy, zapoznajcie się z ofertą i podejmijcie wyzwanie pt. „Co tu wybrać?”. Pamiętajcie, działając wspólnie w tych niełatwych dla nas czasach, możemy zdziałać wiele dobrego – dla siebie samych, dla lokalnych firm i szerzej – dla rozwoju regionalnej gospodarki.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl