Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

W ramach akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ zapraszamy dziś do zabawy w „gorąco-ciepło-zimno”. Żeby ta nasza gra przebiegła zgodnie z zasadami, sprawnie i profesjonalnie, pałeczkę przekazujemy lokalnej firmie RW-Klima Robert Warda.

 

Na bełchatowskim rynku działają nieprzerwanie od kilku lat. Przez ten czas zdobyli rzeszę zadowolonych klientów. „Bardzo szybka obsługa i wysoka jakość”, „Polecam - fachowa robota”; „Wszystko sprawnie wykonane!” - to tylko część opinii, które znaleźć można na stronie internetowej: http://www.rw-klima.pl/. Czym się zatem zajmują?

 

Najogólniej rzecz ujmując, trzy główne filary ich działalności to chłodnictwo, wentylacja i klimatyzacja. A przechodząc od ogółu do szczegółu, dodajmy, że RW-Klima oferuje doradztwo przy wyborze odpowiednich urządzeń, projektowanie całego systemu klimatyzacji, montaż oraz pełny serwis urządzeń klimatyzacyjnych, pomp ciepła systemów wentylacji i rekuperacji, a także kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzą do pracy zarówno w małych mieszkaniach, domach, biurach, jak i w dużych lokalach handlowych oraz usługowych, magazynach czy halach produkcyjnych.

 

Jeśli więc planujecie w najbliższym czasie zakup klimatyzatora, urządzeń chłodniczych, zadzwońcie do nich pod numer tel. 513 377 888 albo napiszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Możecie ich też odwiedzić na os. Okrzei 3/42. To nic nie kosztuje – ani wizyta, ani rozmowa, ani wycena. Przyjadą, obejrzą, doradzą i wyliczą całkowite koszty usługi. Będziecie mieć spokojną głowę i pewność, że dokonaliście dobrego wyboru, a zbliżające się lato nie będzie was już straszyć tropikalnymi upałami.

 

W RW-Klima pracują przez sześć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00, a w soboty od godz. 8.00 do 14.00. Więcej informacji o firmie i wykonanych przez nią projektach znaleźć można na stronie internetowej. A jeśli chcecie zobaczyć ich w akcji, odwiedźcie profil facebookowy.

 

Przypomnijmy, akcja /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ to miejska inicjatywa, której celem jest wsparcie lokalnych firm w tych niełatwych czasach koronawirusa. Powodzenie tego przedsięwzięcia zależy jednak w dużej mierze od nas wszystkich. Dlatego zachęcamy, śledźcie miejskie kanały: stronę www.belchatów.pl oraz profile facebookowe Miasto Bełchatów i Centrum Informacji Turystycznej, czytajcie i rozsyłacie w świat informacje o działalności regionalnych przedsiębiorców. Im nas - klientów więcej, tym większe szanse na bezpieczny powrót do „nowej normalności”.

 

fot./archiwum firmy

 


 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl