Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Born 2 Bounce Dance Academy oferuje zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych; fot./archiwum firmy

 Epidemia koronawirusa spowodowała, że wiele firm znalazło się w trudnej sytuacji ekonomicznej. By lokalne przedsiębiorstwa wyszły z tego kryzysu obronną ręką, prezydent Mariola Czechowska zaprasza je do udziału w akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Z zaproszenia korzysta coraz więcej firm, dziś dołącza do nich Born 2 Bounce Dance Academy.


Kolejny, trzeci już, etap odmrażania gospodarki daje firmom szansę na powrót do tzw. nowej normalności. Nie dotyczy to jednak to jednak szkół tańca, których sytuacja robi się bardzo trudna. Od dłuższego czasu wszystkie kluby zawiesiły działalność i nie przynoszą żadnych zysków, a zobowiązania czynszowe czy te związane z pensjami pracowników pozostały. Jak reagują szkoły? Większość przenosi swoje działalności do internetu. Tak samo jest w przypadku bełchatowskiej Born 2 Bounce Dance Academy, która postanowiła wziąć udział w akcji magistratu /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/.

 


Działająca przy ul. Lecha i Marii Kaczyńskich szkoła tańca oferuje zajęcia dla wszystkich, od najmłodszych po najstarszych. „Najpierw tańcz. Myśl później” - ta maksyma Samuela Becketta przyświeca całemu zespołowi, który swoją pasją do tańca zaraża swoich klientów. Hip-hop, street dance, latino, funk czy modern jazz to tylko kilka stylów, dzięki którym – jak przekonują właściciele i tancerze studia – można wyrazić wszystko, czego nie potrafimy ująć słowami. Chętni mogą także skorzystać z bogatej oferty zajęć indywidualnych, a także zorganizować np. niezapomniany wieczór panieński. Szczegółowe informacje znaleźć można na facebookowym fanpage’u studia oraz profilu na instagramie, w tym również te o zajęciach online.

 


Wiele wskazuje na to, że w obliczy epidemii szkoły tańca czy kluby ocalić mogą stali bywalcy i kursanci. Może to być również dobry moment na podjęcie decyzji, by zmienić coś w swoim życiu, zadbać o siebie i zacząć się ruszać. Wystarczy zapisać się na internetowe treningi i w ten sposób wspomóc lokalne firmy w powrocie do tzw. nowej normalności gospodarczej.

 

Born2BounceDanceAcademy

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl