Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 Prawdziwy numizmatyk koronawirusa się nie boi - tak z przymrużeniem oka powiedzieć można o hobbyście, który mimo epidemii wciąż szuka, zbiera, sprzedaje najróżniejsze monety, banknoty i odznaczenia. Dlatego też postanowił przyłączyć się do akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/.

 

 

 A gdzie go można spotkać? Na ogół w kolekcjonerskim sklepie pod szyldem Bochman przy ul. Nehrebeckiego 3, a w obecnej sytuacji najczęściej w przestrzeni wirtualnej. Jeśli chcecie kupić, sprzedać albo wycenić numizmatyczne skarby, piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zaglądajcie na firmowy profil facebookowy. W razie pytań można też dzwonić - od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00 - pod nr tel. 696 437 849. Rozmowa ze specjalistą od dawnych środków płatniczych, i nie tylko, nic nie kosztuje, podobnie jak sama wycena. Co ważne, w specjalnej ofercie firmy jest też możliwość dojazdu do klienta.

 

Monety, banknoty, medale i odznaczenia, a do tego stara biżuteria i inne przedmioty nadgryzione zębem czasu - to podstawowy asortyment sklepu kolekcjonerskiego Bochman. W sprzedaży są również akcesoria numizmatyczne.

 

Jeśli jesteście zainteresowani tą ofertą, to korzystajcie, a jeśli numizmatyka jest wam daleka, przekażcie informację o sklepie Bochman rodzinie i znajomym. Niech informacja o działalności tej bełchatowskiej firmy idzie w świat. Dzięki temu, gdy nastąpi kres epidemii, będziemy mogli powiedzieć: wspólnie daliśmy radę, nasza regionalna gospodarka ma się całkiem nieźle. Taki jest właśnie cel akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl