Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Czasy koronawirusa dla nikogo tak naprawdę nie są łatwe. Wiedzą coś o tym m.in. właściciele lokalnych biznesów. To właśnie z myślą o nich miasto wciąż prowadzi akcję promocyjną /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Do tej pory wzięło w niej udział ponad 30 regionalnych firm. Różnią się specyfiką i sposobem działania, wprowadzanymi udogodnieniami dla klientów, ale łączy je jedno – wszystkie próbują odnaleźć się w tej „nowej normalności”. Wśród działających „mimo wszystko” jest też przedstawiciel branży budowlanej – PP 4 Kąty.

 

Docieplanie domów, budynków – zarówno tych dopiero co stawianych, jak i już użytkowanych – to podstawowy kierunek ich działalności. Jak ważne jest to zadanie, wie każdy, kto np. próbował obniżyć koszty ogrzewania domu. Technologii i sposobów na poprawę komfortu mieszkania w ocieplonym budynku jest wiele, ale...

 

Słyszeliście o metodzie wdmuchiwania celulozą i wełną mineralną? Jeśli nie, to zdradzimy, że jest to jeden z najnowocześniejszych sposobów ocieplania stropów, srtopodachów wentylowanych, ścian szczelinowych czy poddaszy. Izolowanie przez wdmuchiwanie odpowiednich materiałów jest nie tylko szybkie i tanie, ale również mało uciążliwe dla klientów. Dlatego też tę właśnie metodę preferują w PP 4 Kątach.

 

W razie pytań, dzwońcie pod nr tel. 512 942 331 lub piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Możecie też zajrzeć na facebookowy profil firmy – tu na własne oczy zobaczycie, jak przebiega proces docieplania budynku. Dowiecie się też, że wycena usługi jest bezpłatna, podobnie jak dwukrotne badanie kamerą termowizyjną.

 

Zachęcamy, korzystajcie z usług naszych bełchatowskich firm. W dużej mierze to od nas, klientów, zależy, jak w najbliższej przyszłości kształtować się będzie lokalna gospodarka. A akcja/Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ to pierwszy krok do poprawy sytuacji przedsiębiorstw w najbliższym regionie. Dlatego czytajcie i przesyłajcie dalej informacje o firmach, które każdego dnia prezentujemy na stronie www.belchatow.pl oraz miejskim profilu facebookowym.

 

fot./archiwum firmy

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl