Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 Czy wiecie, jak najszybciej wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka? Odpowiedź jest prosta - podarować mu kwiaty. A te na pewno znajdziecie w Bukieciarni przy ul. Okrzei 61. To już kolejna lokalna firma, która przyłączyła się do naszej akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/.

 

„Spełnimy nawet najbardziej szalone pomysły” tak brzmi florystyczna dewiza kwiaciarni Beaty Papugi. A gdy do tego dołączymy doświadczenie, otwartość na potrzeby i upodobania klientów, możemy mieć pewność, że z Bukieciarni wyjdziemy usatysfakcjonowani. Róże, goździki, frezje, anturium, margaretki, lilie, gerbery, słoneczniki, kwiaty całoroczne i sezonowe - to z nich m.in. powstają bukiety w różnych wzorach, kolorach i kształtach – odpowiednie na każdą okazję, a także bez okazji. Ostrzegamy, wybór może nie być prosty, bo w lokalu przy ul. Okrzei 61 doświadczycie prawdziwego kwiatowego zawrotu głowy. Jeśli trudno wam w to uwierzyć, zajrzyjcie na facebookowy profil firmy.

 

Co ważne - szczególnie teraz, w dobie koronawirusa - chcąc obdarować kogoś kwiatami, możemy skorzystać również z poczty kwiatowej. Wystarczy zadzwonić pod numer tel. 513 147 122, omówić sprawę z florystką, podać adres, pod który bukiet ma trafić i czekać na reakcję osoby obdarowanej.

 

Co jeszcze oferuje bełchatowska Bukieciarnia? Dostaniecie tu m.in. ogródki w szkle, rośliny doniczkowe – domowe, balkonowe, ogrodowe, a także kwiaty sztuczne i rozmaite dekoracje. Zamówicie również wieńce i wiązanki. Wszystko to dostępne jest przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-18.00, a także w niedziele od godz. 10.00 do 13.00.

 

Dodajmy, że gdy trzeba, zespół kwiaciarni działa też poza swoim królestwem. Od lat zajmują się oprawą florystyczną uroczystości ślubnych, komunijnych oraz pogrzebowych.

 

„Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha” - pisał kiedyś mistrz romantyzmu Johann Wolfgang Goethe. A ponieważ, jak powszechnie wiadomo, natura jest najlepszą nauczycielką życia, bierzmy więc z niej przykład i odwiedzajmy lokalną Bukieciarnię. Kupujmy, zamawiajmy, wręczajmy czy też wysyłajmy kwiaty tym, na których nam zależy. W ten sposób nie tylko pokażemy, jak są dla nas ważni, ale również wesprzemy bełchatowską gospodarkę, a taki jest właśnie główny cel akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl