Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 Już blisko 50 lokalnych firm przyjęło zaproszenie prezydent Marioli Czechowskiej do udziału w specjalnej akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Tak duże zainteresowanie miejską inicjatywą to dowód m.in. na to, że choć powrót do „nowej normalności” nie jest najłatwiejszy, to wspólnymi siłami czynimy go możliwym. I to jest w tym najważniejsze – troska o bezpieczeństwo i rozwój bełchatowskiej gospodarki także w czasach koronawirusa. Dziś na naszych kanałach prezentujemy działalność architekt Katarzyny Lalek-Brzeskiej.

 

 

„Jako architekt tworzysz w teraźniejszości, mając świadomość przeszłości i w perspektywie przyszłości, która jest właściwie nieznana” - powiedział kiedyś Norman Foster, znany na całym świecie architekt. Zdaje się, że taką właśnie zasadą kieruje się w swojej pracy bełchatowianka Katarzyna Lalek-Brzeska. Z jednej strony estetyka, piękno, z drugiej funkcjonalność, trwałość i użyteczność. I nieważne, czy mówimy tu o projektowaniu obiektów budowlanych czy budynków mieszkalnych. Mało tego, z taką samą pasją i zaangażowaniem Katarzyna Lalek-Brzeska podchodzi do projektowania wnętrz. Efekty jej pracy podejrzeć można na facebookowym profilu firmy. Każdy z prezentowanych tam projektów to pokłosie wielu godzin spędzonych na rozmowach z klientami, poznawaniu ich potrzeb i estetycznych gustów. Profesjonalizm i kompleksowość usług pani architekt przejawia się również w tym, że na życzenie klienta, inwestora podejmuje się reprezentowania go w sprawach urzędowych, np. w momencie starania się o pozwolenie na budowę.

 

Jeśli planujecie budowę domu, zmianę aranżacji wnętrza domu, biura, salonu, weźcie pod uwagę, że na naszym bełchatowskim rynku działają fachowcy, którzy chętnie pomogą. Wśród nich jest też Katarzyna Lalek-Brzeska. W razie pytań dzwońcie pod numer telefonu 609 397 729 – od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Pamiętajcie, że w dobie koronawirusa możecie też skorzystać z konsultacji online, a za usługę zapłacicie albo gotówką, albo przelewem.

 

Zachęcamy, korzystajcie z ofert i udogodnień przygotowanych przez bełchatowskich przedsiębiorców. To zagwarantuje nie tylko ich rozwój, ale wpłynie też na kondycję całej lokalnej gospodarki, bo jak mówi znane przysłowie – "ziarnko do ziarnka, zbierze się miarka”.

 

fot./archiwum firmy

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl