Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Akcja /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ nadal trwa. Dołączają do niej kolejne firmy, które mimo sytuacji epidemicznej działają na lokalnym rynku i próbują odnaleźć się w tej „nowej normalności”. Dziś prezentujemy autoryzowanego bełchatowskiego partnera firmy Brewa, zajmującego się przede wszystkim fotoowoltaiką, ale nie tylko. Czym jeszcze?

 

Akcja /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/, której celem jest promocja i wsparcie lokalnych firm, trwa w najlepsze. Z chęcią dołączają do niej kolejni biznesmeni. Dziś prezentujemy działalność Floriana Marczaka, przez wielu nazywanego po prostu Florkiem.

 

Przyjęcie urodzinowe, spotkanie biznesowe za pasem, a wy nie macie pomysłu na poczęstunek? Spokojnie, w takich sytuacjach z pomocą przychodzi ekipa ADAM-ka, czyli miejscowa firma cateringowa. To właśnie o nich będzie mowa w dzisiejszej odsłonie akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ - promującej i wspierającej lokalny biznes.

Od kilku dni można już odwiedzać bełchatowskie restauracje i ogródki. W tej „nowej normalności” na swoich klientów oczekuje także restauracja Cztery Pory Roku, która właśnie przyłączyła się do promocyjnej akcji magistratu /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Co ciekawego proponują? Jak radzą sobie z tą bądź co bądź trudną rzeczywistością?

 

 Ostatnie tygodnie dla nikogo nie były łatwe. Koronawirus przewrócił nasze życie do góry nogami. Na szczęście wszystko pomału wraca na swoje tory. Z jednej strony daje to wielką radość, a z drugiej – niepokój i kłębiące się w głowie pytania, czy uda się przezwyciężyć negatywne skutki epidemii. Patrząc na trenerki ze studia Maximum, uczestniczki akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/, zaczynamy wierzyć, że „jeszcze będzie dobrze, jeszcze będzie pięknie”.

 

 Już blisko 50 lokalnych firm przyjęło zaproszenie prezydent Marioli Czechowskiej do udziału w specjalnej akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Tak duże zainteresowanie miejską inicjatywą to dowód m.in. na to, że choć powrót do „nowej normalności” nie jest najłatwiejszy, to wspólnymi siłami czynimy go możliwym. I to jest w tym najważniejsze – troska o bezpieczeństwo i rozwój bełchatowskiej gospodarki także w czasach koronawirusa. Dziś na naszych kanałach prezentujemy działalność architekt Katarzyny Lalek-Brzeskiej.

Born 2 Bounce Dance Academy oferuje zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych; fot./archiwum firmy

 Epidemia koronawirusa spowodowała, że wiele firm znalazło się w trudnej sytuacji ekonomicznej. By lokalne przedsiębiorstwa wyszły z tego kryzysu obronną ręką, prezydent Mariola Czechowska zaprasza je do udziału w akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Z zaproszenia korzysta coraz więcej firm, dziś dołącza do nich Born 2 Bounce Dance Academy.

Meble "Ociepek" to gwarancja szerokiego wyboru mebli tapicerowanych i modułowych; fot. archiwum firmy

Każdego dnia do akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ dołączają kolejne firmy z różnych branż. Meble „Ociepek” to jedna z nich. W salonie przy ul. Lipowej klienci znaleźć mogą szeroki asortyment mebli o różnorodnym wzornictwie.

 

W ramach akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ zapraszamy dziś do zabawy w „gorąco-ciepło-zimno”. Żeby ta nasza gra przebiegła zgodnie z zasadami, sprawnie i profesjonalnie, pałeczkę przekazujemy lokalnej firmie RW-Klima Robert Warda.

 

Agencja ubezpieczeniowa Aliny Hyżak znajduje się przy ul. L. i M. Kaczyńskich

 Dzisiejsza odsłona akcji promocyjnej /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ poświęcona będzie ubezpieczeniom. Przez tajniki różnorodnych polis, możliwości i sposobów rozważnego działania przeprowadzi nas prosperująca na naszym rynku Agencja Usług Finansowo-Ubezpieczeniowych Alina Hyżak. Zawsze, a szczególnie teraz – w dobie koronawirusa - warto wiedzieć, jak zapewnić sobie bezpieczną przyszłość.

 

 Trwająca od kilku tygodni akcja magistratu /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ pokazuje wyraźnie, że firmy działające na naszym rynku nie dają za wygraną i mimo epidemii koronawirusa wciąż szukają sposobów na dotarcie do klientów. Walczą w ten sposób nie tylko o własne „być albo nie być”, ale również o los swoich pracowników, a w szerszej perspektywie – także o rozwój regionalnej gospodarki. Dziś do tego grona dołącza firma Tyluś Pranie.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl