joombig banner rotation images

Menu
W dniach 29.09 - 7.10. 2015 odbyły się konsultacje społeczne dotyczące strategicznego dokumentu wyznaczającego kierunki rozwoju Miasta na następne 7 lat. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z przebiegu konsultacji. 29 października Projekt Uchwały wejdzie pod obrady Rady Miejskiej w Bełchatowie.
Załączniki:
Download this file (Sprawozadnie z konsultacji społecznych.pdf)Sprawozdanie z konsultacji społecznych[ ]679 kB

Strategia Rozwoju Miasta Bełchatowa na lata 2015-2022 to strategiczny dokument wskazujący na kierunki działań mających na celu ciągły społeczno – gospodarczy rozwój naszego Miasta, stanowiący o jego stabilności. Opinia Bełchatowian – potwierdzająca zasadność proponowanych rozwiązań – stanowi niekwestionowaną konieczność, lecz także wskazuje na potrzebę wsłuchania się w głos tych, którzy na co dzień w tym mieście mieszkają, inwestują i wypoczywają.

W związku z powyższym, zachęcam mieszkańców Bełchatowa do aktywnego włączenia się do współudziału w określeniu strategicznych działań, jakie Miasto podejmie na przestrzeni kolejnych lat, poprzez udział w konsultacjach społecznych w dniach 29 września do 7 października 2015 r. W dniu 7 października od godziny 10.00 do 18.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta odbędą się konsultacje bezpośrednie, podczas których pracownicy Urzędu Miasta odpowiedzą na Państwa pytania oraz sugestie. Serdecznie zapraszam.


 


Zapoznaj się ze Strategią Rozwoju Miasta Bełchatowa (dostępna w załączniku) i wypełnij 
>>> Formularz konsultacyjny <<<

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018