joombig banner rotation images

Menu

Amatorzy zimowych sportów mogą już szlifować formę. 12 lutego odbędą się mistrzostwa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie pod patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa.

 

Amatorów szusowania na nartach i jazdy na desce czekają nie lada emocje. Wszystko za sprawą szóstej edycji Mistrzostw w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Zawody odbędą się w środę, 12 lutego na stoku Góry Kamieńsk. Start planowany jest na godz. 10:00.

 

Mistrzostwa skierowane są do dzieci i młodzieży z podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Najmłodsi zawodnicy będą ze sobą rywalizować w narciarstwie alpejskim. Przewidziano dla nich dwie kategorie: klasy I-III oraz klasy IV-VI z podziałem na dziewczęta i chłopców. Z kolei uczniowie gimnazjów i ich starsi koledzy mają do wyboru dwie dyscypliny: snowboard lub narciarstwo. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki z wszystkich kategorii otrzymają puchary, nagrody i dyplomy.

 

Osoby, które chciałyby wystartować w zawodach powinny się wcześniej zapisać. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 lutego, do godz. 10:00. Formularze zgłoszeniowe wysłane po tym terminie nie będą uwzględnione. Więcej informacji o Mistrzostwach można znaleźć w załączniku poniżej.

 

W przypadku braku dogodnych warunków atmosferycznych termin zawodów może ulec zmianie, o czym uczestnicy zostaną poinformowani. Organizatorami zawodów jest Bełchatowski Szkolny Związek Sportowy oraz PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

 

Mistrzostwa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie 2014

 

Zamieścił: TK

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020