joombig banner rotation images

Menu

Bełchatów na sportowoWszystkich bełchatowian lubiących aktywny tryb życia zachęcamy do cotygodniowego biegania wraz z członkami Klubu Biegaczy „Spartakus”.

Od blisko roku biegacze z KB „Spartakus” zapraszają na „Niedzielną Piątkę”, czyli wspólne bieganie szlakiem bełchatowskich ścieżek leśnych. Spotkania mają charakter rekreacyjny, podczas którego zebrani wspólnie pokonują dystans minimum 5 km. Każdy, kto ma ochotę popracować nad własną kondycją, aktywnie i przede wszystkim miło spędzić czas może przyłączyć się do grupy biegaczy. Zbiórka odbywa się w każdą niedzielę o godzinie 9:00, przy restauracji – na skrzyżowaniu ul. Lipowej i al. Wyszyńskiego. Jak zapewniają uczestnicy – bieganie uwalnia niesamowitą dawkę energii i endorfin. Serdecznie zapraszamy.

Autor: AR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zamieściła: AD-A

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020