joombig banner rotation images

Menu

Po raz drugi nasze miasto będzie gościć młodych tancerzy, którzy wezmą udział w Regionalnym Zlocie Jumpstyle. Tancerze zaprezentują się na Pl. Narutowicza już 9 listopada.

 

„Liczymy, że w Zlocie weźmie udział około piętnastu tancerzy, którzy zaprezentują układy pojedyncze, a także dwu, trzy i wieloosobowe. Organizując takie wydarzenie, chcemy pokazać bełchatowianom, że wśród różnych stylów tanecznych istnieje także jumpstyle. Co ważne tańcząc właśnie jumpstyle można się znakomicie bawić. Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców na Plac Narutowicza” - mówi Michał Binek z grupy Creative Vision, która jest organizatorem przedsięwzięcia. Czym w ogóle jest jumpstyle? To taniec wywodzący się z Belgii i Holandii, gdzie popularny stał się w latach 90. poprzedniego wieku. Od kilku lat jumstyle chętnie tańczą również Polacy. Jego tajemnica tkwi w precyzyjnych ruchach – różnorodnych kombinacjach, obrotach wykopach w rytm muzyki.

{nomultithumb}

 

II Regionalny Zlot Jumpstyle w Bełchatowie

 

Zlot Jumpstyle w Bełchatowie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 9 listopada w godz. 12:00-17:30. W tym czasie z pewnością znajdzie się czas, aby każdy chętny wypróbował swoje taneczne umiejętności. Już dziś zapraszamy na Plac Narutowicza.

 

 

 

 

Autor, zamieściła: AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020