joombig banner rotation images

Menu

Amatorze nordic walking i krótkich dystansów weź udział w biegu rekreacyjnym, który wystartuje już 17 listopada razem z „Bełchatowską Piętnastką”.

 

Uliczny Bieg „Bełchatowska Piętnastka” wystartuje już 17 listopada. Organizatorzy – prezydent Marek Chrzanowski oraz Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny przygotowali dla amatorów nordic walking oraz tych, którzy nie czują się na siłach, by pokonać 15 kilometrową trasę bieg rekreacyjny. Na uczestników czeka dystans 5 km, czyli jednego okrążenia trasy "Piętnastki".

 

Impreza ma charakter otwarty. Mogą w niej uczestniczyć wszyscy chętni, zdolni do pokonania wyznaczonego odcinka. Start biegu rekreacyjnego przewidziany jest wspólnie z biegiem głównym, o godz. 12.00 z ul. Dąbrowskiego przy Hali Energia. W tym przypadku nie będzie pobierana opłata startowa, a zgłoszenia można dokonać w dniu „Piętnastki” w godz. 8:00 – 11:00 w biurze organizacyjnym zlokalizowanym w Hali Energia. Zdobywcy pierwszych miejsc w klasyfikacji generalnej otrzymają nagrody rzeczowe. Więcej szczegółów w regulaminie, który można pobrać z załącznika poniżej.

 

 

Do pobrania:

>>> Regulamin biegu rekreacyjnego

 

Autor, zamieściła: AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020