joombig banner rotation images

Menu

Turniej ośrodków "Kibice Razem" w BełchatowieOsiemnaście drużyn z trzynastu województw będzie rywalizować o zwycięstwo w Ogólnopolskim Turnieju Ośrodków „Kibice Razem”. Piłkarze spotkają się na boiskach OSiR Wawrzkowizna już 29 sierpnia. Swoich reprezentantów będzie miał także Bełchatów, warto więc przyjść i im pokibicować.

 

Miejskie Centrum Sportu ponownie włącza się w organizację ogólnopolskiego turnieju ośrodków. Wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej zorganizują piątą edycję tych zawodów. Rozgrywki odbędą się w środę, 29 sierpnia na Wawrzkowiźnie. Początek o godz. 9.

 

W szranki stanie w sumie osiemnaście drużyn, które przyjadą z różnych stron Polski. Na boisku nie zabraknie też zespołów z Bełchatowa i jego okolic. O miano najlepszych rywalizować będą zawodnicy Ośrodka „Kibice Razem” GKS Bełchatów oraz druga grupa – reprezentanci Domu Dziecka z Dąbrowy Rusieckiej i Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego.

 

Rozgrywki ośrodków to jedno z cyklicznych wydarzeń organizowanych w ramach programu „Kibice Razem”, który od 2010 roku realizowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od trzech lat rolę centralnego koordynatora projektu pełni Polski Związek Piłki Nożnej. A organizując różnego rodzaju wydarzenia opiera się na współpracy z lokalnymi samorządami oraz stowarzyszeniami kibiców, m.in. bełchatowskimi.

 

Młodzi piłkarze zagrają w turnieju

AD-A

fot. MCS Bełchatów

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018