joombig banner rotation images

Menu


43 osoby zaangażowane w bełchatowski sport otrzymają nagrody prezydenta miasta, Marioli Czechowskiej43 osoby związane z bełchatowskim sportem otrzymają nagrody prezydent Bełchatowa, Marioli Czechowskiej podczas uroczystej Inauguracji Roku Sportowego 2017/2018. Docenieni zostaną zarówno zawodnicy, jak i trenerzy.


Inauguracja będzie okazją do tego, by podziękować wszystkim osobom działającym na rzecz bełchatowskiego sportu. To właśnie dzięki nim, ich ciężkiej pracy, a w konsekwencji sukcesom na zawodach rangi nie tylko krajowej, ale także międzynarodowej, Bełchatów coraz częściej jest na ustach sportowego świata.

- Wybór najlepszych sportowców był niezwykle trudny. Powołana przeze mnie komisja, której zadaniem była analiza wszystkich kandydatur i wyłonienie nagrodzonych , zmierzyła się więc z nie lada wyzwaniem – podkreśla prezydent Czechowska.

Podczas uroczystości, która odbędzie się w piątek, 8 grudnia, w Miejskim Centrum Kultury, nagrody z rąk Marioli Czechowskiej, prezydent Bełchatowa, odbierze 36 zawodników, 4 trenerów i 3 osoby, które przyczyniły się do rozwoju sportu w mieście, a szczególnie takich dyscyplin jak tenis ziemny, lekkoatletyka, trójbój siłowy, wspinaczka sportowa, zapasy taekwon-do, kick-boxing, kolarstwo, koszykówka i piłka nożna.

Uroczysta gala inaugurująca kolejny rok sportowy odbędzie się w piątek, 8 grudnia w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Narutowicza. Początek o godz. 18.00.

 

AP

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Agnieszka Pomorska, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019