joombig banner rotation images

Menu

Na uzdolnionych sportowców czekają stypendia Miasta Bełchatowa. Wnioski można składać do 6 listopada. Istnieje także możliwość ubiegania się o nagrodę sportową. W tym przypadku nie ma wyznaczonego terminu na składanie wniosku, można to zrobić w dowolnym momencie.


O wsparcie mogą ubiegać się mieszkańcy Bełchatowa czynnie uprawiający dyscyplinę sportową ujętą w wykazie "Systemu Sportów Młodzieżowych" prowadzonych przez ministerstwo sportu oraz uczestniczyć w zawodach rangi mistrzowskiej. Wszystkie kryteria ubiegania się o stypendium są w regulaminie dostępnym w załączniku poniżej.


Wiceprezydent Bełchatowa, Łukasz Politański podkreśla, że należy doceniać młodych, uzdolnionych sportowców, chociażby przez wzgląd na ogrom wkładanej przez nich pracy w każdy, nawet najmniejszy sukces.  - Takie postawy należy doceniać i nagradzać, dlatego każdego roku kilkanaście osób wyróżniamy stypendium Miasta Bełchatowa. To forma uznania dla ich talentu , a także podziękowanie za promocję naszego Miasta w kraju, na arenie europejskiej, a nawet światowej.


Wnioski o stypendium sportowe należy złożyć do 6listopada br. w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Bełchatowie, ul. Kościuszki 15. Więcej informacji pod numerem tel. 0 44 733 51 01.

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018