joombig banner rotation images

Menu

Wkrótce dowiemy się, kto zdobędzie puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa w tenisie ziemnym oraz kto wygra Grand Prix siatkówce plażowej. Do końca tegorocznej edycji Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym pozostał jeszcze jeden turniej.

 

W najbliższy weekend, 26. i 27. sierpnia, na Miejskich Kortach Tenisowych, zostaną rozegrane kolejne zawody o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa. Wszyscy kibice zadają sobie pytanie, czy i ten turniej zdominuje duet Piotr Radziejewski – Zbigniew Maruszak? Początek września z kolei to turniej Masters. W sobotę, 2. września, kibice będą mogli oglądać grę ośmiu najlepszych graczy w kat. OPEN i 50+. Dla najlepszej trójki tych zawodów przewidziane są nagrody m.in. profesjonalna rakieta tenisowa.

 

Również 2. września na boisku na os. Binków zostanie rozegrany V turniej Grand Prix Bełchatowa w siatkówce plażowej. W zawodach mogą uczestniczyć osoby z terenu powiatu bełchatowskiego, które zgłaszają się do jednej z trzech kategorii wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja oraz OPEN. Do turnieju mogą przystąpić drużyny składające się z max. 3 zawodników (we wszystkich kategoriach 2+1 rezerwowy). Zapisy w dniu turnieju, czyli w sobotę 2. września o 9.30. Same zawody planowane są natomiast między 10.00 a 17.00. Do najlepszych drużyn z całego cyklu trafią nie tylko pamiątkowe dyplomy, ale także nagrody rzeczowe, o co zadbali organizatorzy Grand Prix w plażówkę - miasto Bełchatów oraz Bełchatowski Szkolny Związek Sportowy.

 

 

 

AP

fot./MCS

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018