joombig banner rotation images

Menu

Dmuchane zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, mamutowe disco – to tylko niektóre atrakcje Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów. A na koniec, nie lada gratka dla kibiców – spotkanie z nowym składem „Brunatnych”.

 

Pierwszy ligowy mecz nowego sezonu zaplanowany jest na ostatni piątek lipca. Jednak bełchatowianie, piłkarską atmosferę i sportowe emocje, będą mogli poczuć już 21 lipca. Wszystko za sprawą Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów, który tradycyjnie odbędzie się na placu Narutowicza. I tym razem organizatorzy, których wspiera prezydent Mariola Czechowska, przygotowali wiele bezpłatnych atrakcji.

 

Zabawa rusza punktualnie o 18:00. Najpierw spotkamy się w części parkowej. To właśnie tam na bełchatowian będą czekać mini boiska do piłki nożnej, mamutowe disco, wata cukrowa i owoce. Będą też konkursy z nagrodami, ciekawe występy i spotkania z zawodnikami wszystkich drużyn GKS Bełchatów. Nie zabraknie też stoisk. Wśród nich m.in. namiot Sektora Rodzinnego, w którym najmłodsi mieszkańcy będą mogli miło i aktywnie spędzić czas. Równie atrakcyjny zapowiada się pokaz szkoły tańca UP Studio i grupy tanecznej  "Cheerleaders Bełchatów”. Niespodziankę przygotowali też kibice, którzy zachęcają do wspólnego malowania flagi. Z kolei zapaśnicy, na prawdziwych zapaśniczych matach, przedstawią tradycyjny trening i opowiedzą o tej fantastycznej dziedzinie sportu. Podczas imprezy udostępnione zostaną również mini boiska do gry w piłkę nożną, gdzie mali gracze będą mogli spróbować swoich sił. Wszystko będzie oprawione muzyką przygotowaną przez DJ-a.

 

Przed 21. impreza przeniesie się pod scenę Gigantów Mocy. Zaprezentują się na niej wszystkie roczniki sekcji piłkarskiej i zapaśniczej. Później pojawi się pierwsza drużyna PGE GKS Bełchatów. Po prezentacji, nie zabraknie też czasu na tradycyjne selfie z ulubionym zawodnikiem czy krótką rozmowę.

 

 

 

AD-A

fot. GKS Bełchatów

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018