joombig banner rotation images

Menu

3 czerwca GKS Bełchatów, po raz ostatni w tym sezonie, zagra na stadionie przy ul. Sportowej. Na murawie spotka się z Błękitnymi Stargard. Stawką jest ósme miejsce w klasyfikacji drugiej ligi.

 

Meczowi, który jednocześnie jest pożegnaniem z sezonem 2016/17,  będą towarzyszyć wyjątkowe atrakcje.- Na finiszu ligi ”Brunatni” zagrają z Błękitnymi Stargard i będą chcieli podtrzymać wyśmienitą passę spotkań na własnym stadionie. Pojedynek sąsiadów w tabeli rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godz. 17. Dla PGE GKS Bełchatów będzie szansą na szósty z rzędu domowy mecz bez porażki i godne pożegnanie z kibicami do lipca – mówi Michał Antczak, rzecznik prasowy GKS Bełchatów S.A.

 

Sprzedaż biletów rusza 1 czerwca. Ich ceny wahają się od 1 do 10 zł. Kibice, którzy chcą ten mecz obejrzeć z trybuny honorowej muszą wykupić bilet superVIP za 50 zł. Punkt Obsługi Kibica (w trybunie południowej) otwarty będzie: 1 czerwca w godz. 12 – 16, 2 czerwca w godz. 12 – 17, 3 czerwca od godz. 13. W dniu meczu będą również czynne kasy stadionowe -
od godz. 15.

Warto przypomnieć, że do dyspozycji kibiców są trybuny: wschodnia, zachodnia, północna i honorowa. Najmłodszych fanów z opiekunami klub tradycyjnie mogą skorzystać z trybuny północnej z Sektora Rodzinnego a zorganizowane grupy szkolne z Sektora Szkolnego (lista z nazwiskami i peselami należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 


 

 

AD-A

fot. GKS Bełchatów

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018