joombig banner rotation images

Menu

W czerwcu ruszają rozgrywki w plażową piłkę siatkową z cyklu Grand Prix Bełchatowa. O puchar prezydenta miasta walczą również tenisiści.

 

Siedem spotkań, w ramach cyklu Grand Prix, czeka na amatorów plażowej piłki siatkowej. Pierwsze z nich zaplanowane jest na 10 czerwca, kolejne na 17 czerwca, 15 i 22 lipca, 5 i 19 sierpnia oraz 2 września. Aby wystartować w zawodach, wystarczy skompletować trzyosobową drużynę (2 zawodników i 1 rezerwowy) i zgłosić się 30 minut przed rozpoczęciem rozgrywek. Mecze startują o godz. 10:30 na boiskach przy Publicznym Gimnazjum nr 4 (os. Binków).

 

Rywalizacja tradycyjnie będzie prowadzona w trzech kategoriach wiekowych – szkoły podstawowe, gimnazja i open. Wszystkie z podziałem na klasyfikację męską i żeńską. O systemie rozgrywania turnieju zadecyduje liczba zgłoszonych zespołów. Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie, który znajduje się poniżej w załączniku. Do najlepszych drużyn z całego cyklu trafią nie tylko pamiątkowe dyplomy, ale także nagrody rzeczowe. Zadbają o to organizatorzy Grand Prix w plażówkę - miasto Bełchatów oraz Bełchatowski Szkolny Związek Sportowy.

 

Prezydent Bełchatowa wspólnie z Miejskim Centrum Sportu jest także organizatorem Grand Prix w tenisie ziemnym. Swoje rozgrywki tenisiści rozpoczęli w połowie maja – mają już za sobą dwa turnieje. Trzeci z cyklu zaplanowany jest na 24-25 czerwca. Sportowcy spotkają się na miejskich kortach jeszcze 22-23 lipca oraz 26-27 sierpnia. Mecz finałowy – masters, w którym zmierzy się ośmiu najlepszych zawodników w klasyfikacji, odbędzie się w weekend 2-3 września. Wówczas poznamy też zwycięzców w kategorii open, 50+ oraz deblu.

 

Zapisy rozpoczynają się 5 dni przed każdym turniejem i trwają do godziny 9:30 w dniu rozgrywek. Można się zgłaszać telefonicznie (798 461 713 lub 44 737 81 25), mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.(należy wpisaćimię, nazwisko i kategorię, w której zawodnik chce wystartować) lub osobiście - w kasie Miejskich Kortów Tenisowych. Wpisowe trzeba uiścić najpóźniej w dniu rozpoczęcia turnieju, do godz. 9:30. Dodatkowe informacje można znaleźć na www.mcs.belchatow.pl.

AD-A

fot.. MCS, SZS

 

 

 

Załączniki:
Download this file (REGULAMIN GRAND PRIX BEŁCHATOWA W SIATKÓWCE PLAZOWEJ 2016.pdf)Regulamin - plażówka Grand Prix[ ]59 kB

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018