joombig banner rotation images

Menu

Skateplaza na os. Binków stała się miejscem I Przystanku Eliminacji Deskorolkowych Mistrzostw Polski. Było ekstremalnie, energetycznie i widowiskowo.

 

Bełchatów gościł najlepszych zawodników wjeździe na deskorolce. Kilkadziesiąt osób z różnych stron Polski, m.in. Łodzi, Krakowa, Warszawy i oczywiście Bełchatowa rywalizowało o nagrody i miejsce w wielkim finale. Wszystko w ramach I Przystanku Eliminacji Deskorolkowych Mistrzostw Polski, których nasze miasto było gospodarzem.  Energetyczna impreza, współorganizowana przez Miasto Bełchatów i Miejskie Centrum Sportu, odbyła się 20 maja na nowym skateparku. Imprezę oficjalnie otworzyła prezydent Mariola Czechowska, która życzyła zawodnikom jak najlepszych wyników, a także wielu sportowych wrażeń i udanej zabawy.

 

Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: open, under 16 oraz girls.  Najlepszym wśród startujących w open okazali się: Tomek Ziółkowski, Andrzej Kwiatek i Przemek Hippler. W klasyfikacji under 16 bezkonkurencyjni okazali się: Jan Jaroszewicz, Dawid Dubas i Jean Semaan. Spośród dziewcząt na podium znalazły się: Ania Kulig, Agata Halikowska i Wiktoria Jasiorska. Na tym nie koniec. Dzikie karty, czyli miejsce w finale wywalczyli: Andrzej Kwiatek, Przemysław Hippler, Mateusz Kowalski.

 

Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale również wszystkim zawodnikom, którzy dostarczyli widzom wielu sportowych, ekstremalnych i widowiskowych wyrażeń.

 

 

 

Fot. MCS Bełchatów

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018