joombig banner rotation images

Menu

7 kwietnia w Bełchatowie startuje Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetek. Przez trzy dni młode zawodniczki z Ukrainy, Słowacji oraz Polski będą rywalizować o miano najlepszej drużyny.

 

Bełchatowianie mają okazję, aby zobaczyć kobiecą siatkówkę na międzynarodowym poziomie. Osiem uznanych drużyn z kraju i zagranicy – w tym zawodniczki z Energetycznego Klubu Sportowego Skra Bełchatów, wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej kategoria kadetki. - Co za tym idzie czeka na nas kilkadziesiąt interesujących pojedynków. Mecze będą rozgrywane na Hali Energia, czyli w miejscu gdzie na co dzień grają i trenują siatkarze z PGE Skry Bełchatów  – mówi Marek Kwieciński z EKS Skra Bełchatów, które wspólnie z Miastem Bełchatów i Miejskim Centrum Sportu podjęło się organizacji imprezy.

 

Siatkarki będą grać systemem „każdy z każdym”. W piątek, 7 kwietnia spotkania rozpoczną się o godz. 17:00. W sobotę start przewidziano na 9:30, zaś na godz. 12:40 zaplanowano oficjalne otwarcie. Niedziela upłynie pod znakiem ostatnich meczy. Warto dodać, że spotkania o 1 i 3 lokatę zostaną rozegrane na głównym boisku hali „Energia” z odpowiednią prezentacją drużyn. Początek o godz. 9:30, mecz finałowy o godz. 12:00, zaś zakończenie przewidziano na 13:30.

 

Więcej szczegółów wraz z pełnym harmonogramem rozgrywek dostępne są na: www.mcs.belchatow.pl.  

 

 

AD-A

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018