joombig banner rotation images

Menu

To ma być wyjątkowy mecz na stadionie przy ul. Sportowej. Po dwóch z rzędu zwycięstwach w 2 lidze zespół PGE GKS Bełchatów jest na dobrej fali i będzie walczył o kolejną wygraną. Tym razem przed własną publicznością.

 
Trwa wielka mobilizacja wszystkich sympatyków piłki nożnej, by pobić rekord frekwencji sezonu na GIEKSA Arenie, a jednocześnie pokazać wsparcie dla GKS w trudniejszym momencie jego blisko 40-letniej historii. Już samą obecnością na stadionie każdy może pokazać, że GKS to coś więcej niż klub.
 
 

- Dzięki współpracy z kibicami oraz wieloma instytucjami, które wspierają naszą akcję promocyjną, zaproszenie na sobotni mecz dotrze w różnych formach do większości mieszkańców Bełchatowa oraz naszego regionu – mówi rzecznik prasowy klubu, Michał Antczak. - Chcemy pobić rekord frekwencji z sierpnia, kiedy na meczu z Rakowem odnotowaliśmy ponad 2.500 osób. Aby tego dokonać i pomóc naszej drużynie, potrzeba obecności każdego, kto ma ten klub w sercu.

Mecz pomiędzy PGE GKS Bełchatów a Wartą Poznań rozpocznie się na stadionie przy ul. Sportowej w sobotę 8 kwietnia o godz. 17 i zapowiada na święto futbolu.

- Drużyna zasłużyła zaangażowaniem i wynikami na wsparcie swoich kibiców. Warta Poznań jest naszym sąsiadem w tabeli, więc ponownie będziemy mieli do czynienia z tzw. meczem o sześć punktów, które koniecznie trzeba wygrać. Możemy się spodziewać dużych emocji, tym bardziej warto wybrać się w sobotnie popołudnie na GIEKSA Arenę. A najlepiej całymi rodzinami lub ze znajomymi, bo mecz to wspaniała okazja do wspólnej wyprawy.

Bilety na to spotkanie kosztują zaledwie 1, 5 i 10 zł i będzie można je nabywać w Punkcie Obsługi Kibica w czwartek i piątek w godzinach 12 – 17 a w dniu meczu od godz. 13. Wejściówki na mecz czekać będą także w kasach stadionowych od godz. 15. Z uwagi na duże zainteresowanie meczem warto jednak jak najwcześniej zaopatrzyć się w bilety. A można to zrobić także poprzez aplikację internetową. Do tego potrzebna jest aktywna Karta Kibica GKS Bełchatów, a tych jest wśród naszych fanów ponad 7000. Do zakupu biletu bez Karty Kibica wystarczy dokument tożsamości.

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018