joombig banner rotation images

Menu

Nikola Niepsuj ponownie triumfuje na korcie. Bełchatowianka został wicemistrzynią woj. łódzkiego!

Kilka dni temu pisaliśmy o zwycięstwie Nikoli Niepsuj - stypendystki Miasta Bełchatowa, na Turniej Wilson Kids Cup Łęczyca Open. Dziś bełchatowianka ma na swoim koncie kolejny sukces. Zawodniczka Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego "AS" zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego do lat 10. - Nasza zawodniczka w grupie eliminacyjnej wygrała wszystkie mecze. Równie rewelacyjnie szło je w finałach – mówi Piotr Radziejewski, trener sekcji tenisowej działającej przy BTS „AS” dodając: - O pierwsze miejsce Nikola walczyła z jedną z najlepszych zawodniczek do lat 10 w Polsce. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce bełchatowianka uległa 4/2. Tym samym zdobyła srebrny medal.

Mimo młodego wieku Nikola Niepsuj może się poszczycić wieloma znaczącymi osiągnięciami. W ostatnim czasie, oprócz wspomnianego wcześniej zwycięstwa w Turnieju Wilson Kids Łęczyca Open, bełchatowianka m.in. wywalczyła drugie miejsce w turnieju "Tenis 10", trzecie miejsce w turnieju "Wilson Kids Cup" w Pabianicach czy też pierwszą lokatę w zawodach Silesia Club.

Zawodniczce BTS „AS” serdecznie gratulujemy i życzmy kolejnych udanych startów.

AD-A

Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Tomasz Kałużyński