Increase text size Decrease text size
Menu

Uczniowie bełchatowskich podstawówek i gimnazjów mogą spróbować swoich sił w Mistrzostwach Bełchatowa we Wspinaczce na Czas. Impreza odbędzie się po raz pierwszy. Do 10 marca organizatorzy czekają na zgłoszenia zespołów ze szkół.

 

Mistrzostwa rozegrane zostaną na ściance wspinaczkowej w hali Energia przy ul. Dąbrowskiego. 15 marca swoich sił spróbują uczniowie szkół podstawowych (godz. 8 - klasy 3-4, godz. 11 -  klasy 4-6). Natomiast 22 marca na ściance walczyć będą gimnazjaliści.

 

W każdej kategorii wiekowej startować może jeden zespół 3-osobowy z danej szkoły. Zgłoszeń należy dokonywać pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź osobiście w Miejskim Centrum Sportu przy ul. Czyżewskiego 7, do 10 marca do godziny 13. Szczegóły na stronie internetowej mcs.belchatow.pl.

 

Organizatorami Mistrzostw są Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie oraz Bełchatowskie Towarzystwo Sportowe „AS”.Miasto Bełchatów
ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Katarzyna Kleska, e-mail:k.kleska@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Magdalena Jaśkiewicz, Aleksandra Elminowska, Aleksandra Duda - Andrzejewska, Tomasz Kałużyński

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2017