joombig banner rotation images

Menu

Górniczy Klub Sportowy “Bełchatów” S.A. prosi wszystkich sympatyków piłki nożnej i zapasów oraz przyjaciół Klubu o przekazaniu 1 proc. podatku. Taka możliwość wsparcia klubu pojawiła się po raz pierwszy. 1 proc. podatku przekazywać można na wyodrębnione konto w Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym. Pieniądze wykorzystane zostaną na realizację celów statutowych Klubu ze szczególnym uwzględnieniem szkolenia dzieci i młodzieży.

 

Do 1 maja 2017 roku mamy sporo czasu na to, aby rozliczyć się z fiskusem i przekazać 1proc. podatku na działalność klubu. Dlatego też “Brunatni” zwracają się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz górniczej Spółki.

 

1proc. z podatku można przekazać Klubowi za pośrednictwem Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym. Wystarczy w rozliczeniu rocznym PIT wpisać nr KRS: 0000270261 z dopiskiem na cel szczegółowy - GKS BEŁCHATÓW 8325 lub GKS BEŁCHATÓW 8325 ZAPASY.

 

Przekazując 1% swojego podatku na rzecz GKS „Bełchatów” każdy może w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju klubu i jego wychowanków! To bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia GKS! To tak niewiele, by tak bardzo pomóc!

 

Fundacja Studencka Młodzi-Młodym powstała w 2006 roku w Częstochowie. W 2008 roku uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Jej ambasadorami są m.in. Andrzej Supron i Michał Bąkiewicz.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018