joombig banner rotation images

Menu

W poniedziałek 27 lutego ruszy zamknięta sprzedaż karnetów na wiosenne mecze drużyny PGE GKS Bełchatów na GIEKSA Arenie. W pierwszej kolejności abonamenty będą mogli nabyć ci kibice, którzy chcą kontynuować oglądanie meczów ze swoich ulubionych miejsc.


W trakcie piłkarskiej wiosny "Brunatni" rozegrają na własnym stadionie siedem drugoligowych spotkań a pierwszy mecz, w którym rywalem będzie Polonia Bytom, odbędzie się w sobotę 11 marca. Górniczy klub zachęca do zakupu stałego abonamentu, by zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo zapewnić sobie ulubione miejsce na GIEKSA Arenie.

Ceny jednostkowych biletów pozostają bez zmian. Będzie je można nabywać w cenach od 1 do 10 zł a nowością jest bilet superVIP na trybunę honorową w cenie 50 zł. Karnety to natomiast wydatek od 7 do 60 zł plus ewentualnie 300 zł za stałe miejsce na „honorowej”. Zakup karnetu powoduje, iż jeden mecz kibic ma gratis.

 

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW WIOSNA 2017

Klub przypomina, że do zakupu karnetu potrzebna jest Karta Kibica (lub sam nr pesel posiadacza Karty). Obecność kibica nie jest wymagana - można kogoś wyręczyć lub zrobić prezent podając w Punkcie Obsługi Kibica numer pesel posiadacza KK lub nawet wyrobić taką Kartę (zdjęcie nie jest wymagane) i następnie nabić na nią karnet.

W rundzie wiosennej nadal wyłączona z użytkowania będzie trybuna południowa. W związku z tym, nie będzie na nią prowadzona sprzedaż biletów i karnetów. Do dyspozycji kibiców będą zatem trybuny: wschodnia, zachodnia, północna i honorowa.

Kontynuacja karnetów na wybrane jesienią miejsca będzie prowadzona w Punkcie Obsługi Kibica od 27 lutego do 4 marca według poniższego harmonogramu:

27 lutego – 3 marca (poniedziałek - piątek) w godz. 12 - 17
4 marca (sobota) w godz. 9 - 13

W poniedziałek 6 marca rozpocznie się otwarta sprzedaż karnetów oraz przedsprzedaż biletów na pierwszy mecz rundy przy Sportowej z Polonią Bytom. Od tego dnia zarówno karnety jak i bilety będzie można nabywać także przez aplikację internetową.

Punkt Obsługi Kibica będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12 – 17 a w sobotę 11 marca na cztery godziny przed rozpoczęciem meczu (ta jest ustalana).

Wiosną drużyna PGE GKS Bełchatów zmierzy się na swoim stadionie kolejno z: Polonią Bytom, Polonią Warszawa, Wartą Poznań, Legionovią Legionowo, Siarką Tarnobrzeg, Puszczą Niepołomice i Błękitnymi Stargard.

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018