joombig banner rotation images

Menu
Pod koniec tego roku odbędą się w Bełchatowie Mistrzostwa Polski w futnecie. Niszowej w naszym kraju dyscyplinie sportu, która powstała ze skrzyżowania piłki nożnej, tenisa i siatkówki, zwanej potocznie siatkonogą.

Miasto Bełchatów będzie także wspierać reprezentację Polski w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w listopadzie w Czechach, kraju, gdzie siatkonoga to sport narodowy. Nasi zawodnicy będę tam reprezentować na koszulkach logo naszego miasta.

Bełchatów znany jest w Polsce i na świecie przede wszystkim z dokonań siatkarzy. Nasze miasto jednak wspiera każdą rozwojową dyscyplinę sportu. Wystarczy wspomnieć o sukcesach zawodników z bełchatowskiego BKLu. Propagujemy także mniej znane dyscypliny, choćby takie jak siatkówka na siedząco, czy hokej podwodny.


autor: TK
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019