joombig banner rotation images

Menu

Przed nami kolejne widowisko dla prawdziwych miłośników sztuk walki! Do Bełchatowa po raz drugi zagości federacja Fighters Arena. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Marek Chrzanowski.

 

Na jeden dzień Bełchatów ponownie stanie się stolicą zawodowego MMA. W bełchatowskiej Hali Energia, 22 listopada o godz. 20:00 odbędzie się Fighters Arena 10. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć osiem pojedynków MMA. Wszystkie walki odbędą się w oktagonie – ośmiokątnej klatce. Jak zapowiadają organizatorzy, oprócz mocnych zestawień walk gwarantujących widowiskowe i pełne emocji pojedynki, nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

 

W walce wieczoru fani sztuk walki zobaczą pojedynek Pawła Kiełka z Alexem Blackiem. 18-letni Kiełek, uznawany za jeden z największych talentów polskiego MMA, kończył do tej pory wszystkich swoich rywali przed czasem. Jego rywal, Amerykanin, już drugi raz pojawi się na Fighters Arena. Poprzednio dobrze zaprezentował się w starciu z Pawłem Ostaszem, pokonując Polaka przed czasem. Drugą główną atrakcję bełchatowskiej gali będzie występ niepokonanego Damiana Szmigielskiego, który zmierzy się z solidnym Brytyjczykiem Alanem Philpottem.

 

Po raz pierwszy na Fighters Arena 10 zawalczą także bełchatowianie – Daniel Dziubecki oraz Andrzej Deberny! Pierwszy z nich zmierzy się z Sebastianem Brzezickim, a drugi z Łukaszem Łysoniewskim.

 

Bilety na bełchatowską galę MMA są do nabycia w kasie Hali Energia.autor: AR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019