joombig banner rotation images

Menu
Lodowisko miejskie rozpoczyna sezon 2014/2015! Amatorzy łyżwiarstwa będą mogli korzystać z obiektu już od 8. listopada.

Nie lada gratka dla miłośników zimowych sportów. Lodowisko miejskie przy ul. Edwardów 6 (os. Dolnośląskie) rozpoczyna nowy sezon. Obiekt dla wszystkich łyżwiarzy będzie dostępny już od 8 listopada. Pierwsze wejście zostało zaplanowane na godz. 9:00. „Przygotowujemy się do mrożenia płyty, co potrwa kilka dni. Lodowisko powstaje bowiem stopniowo. Zraszanie terenu i polewanie wodą trzeba natomiast regularnie powtarzać. Warunki atmosferyczne nam sprzyjają. Jestem więc przekonany, że ponownie zaproponujemy bełchatowianom bardzo dobre warunki do jazdy” - mówi Marek Andrzejewski, Prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowe „AS” administrującego lodowiskiem.


 

Podobnie, jak w latach poprzednich także i w tym sezonie lodowisko będzie czynne siedem dni w tygodniu. Harmonogram wejść wkrótce będzie dostępny na stronie www.btsas.pl. Wiadomo jednak, że w godzinach dopołudniowych z wejść będą także korzystać uczniowie bełchatowskich szkół w ramach zajęć wychowania fizycznego. Co niezwykle ważne dla łyżwiarzy – ceny pozostają bez zmian. Co za tym idzie za jednorazowe wejście dzieci, młodzież i studenci (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej) zapłacą 2 zł, zaś dorośli 5 zł. Osoby, które chciałyby skorzystać z lodowiska, a nie mają swoich łyżew będą mogą je wypożyczyć. Koszt wypożyczenia sprzętu na jedną godzinę, to 5 zł. „Dysponujemy łyżwami figurowymi oraz hokejowymi w różnych rozmiarach. Z pewnością więc każdy dopasuje odpowiednie dla siebie. Dodatkowo każdy zainteresowany bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć kask” - podsumowuje Andrzejewski.


 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fot. BTS „AS”

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019