joombig banner rotation images

Menu

Nie lada gratka czeka na fanów sportów walki. Około 70 uczestników będzie rywalizować, 5 kwietnia w Bełchatowie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Młodszych Taekwon-Do.

 

Bełchatów po raz drugi będzie gospodarzem Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-Do. Patronat Honorowy nad turniejem objął Prezydent Marek Chrzanowski. Zawody odbędą się w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 4 (ul. Budryka 7) i rozpoczną się o godzinie 11:00. Mistrzostwa są jednocześnie II Turniejem eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

 

W turnieju wezmą udział reprezentanci z Bełchatowa oraz zawodnicy m.in. z Łodzi, Działoszyna, Poznania i Torunia. Blisko 100 uczestników sobotnich Mistrzostw będzie rywalizować w trzech konkurencjach, takich jak układy formalne, walki sportowe oraz techniki specjalne. Zawody będą rozegrane według przepisów Polskiego Związku Taekwon-Do. Organizatorem wydarzenia jest Ludowy Zespół Sportowy Bełchatowska Akademia Taekwon-Do.

 

Wszystkich miłośników tej bogatej technicznie i niezwykle widowiskowej sztuki walki zapraszamy do kibicowania.

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019