joombig banner rotation images

Menu

Wyjątkowe sportowe wydarzenie o charakterze międzynarodowym odbędzie się w naszym mieście. Już 3 kwietnia na stadionie przy Sportowej mecz rozegra reprezentacja Polski.

 

Na bełchatowskich kibiców piłki nożnej czekają nie lada emocje. Bełchatów będzie gościć reprezentację Polski w piłce nożnej do lat 18. 3 kwietnia o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Sportowej kadra biało-czerwonych prowadzona przez trenera Rafała Janasa rozegra spotkanie towarzyskie z przeciwnikami z Finlandii. Mecz w Bełchatowie będzie pojedynkiem rewanżowym – pierwsza rozgrywka odbędzie się 1 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Co ważne dla sympatyków futbolu – mecz będzie można obejrzeć za darmo. Specjalne, bezpłatne bilety uprawniające do wejścia na stadion są już dostępne są w Punkcie Obsługi Kibiców GKS Bełchatów. Do dyspozycji amatorów piłki nożnej będą dwie trybuny: zachodnia (wejście od ul. 1 Maja) oraz północną (wejście od ul. Sportowej). Kibice będą mogli odbierać wejściówki także w dniu samego meczu.

 

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibiców w bieżącym tygodniu:

  • 28 marca w godz. 10:00-17:00
  • 29 marca w godz. 9:00-13:00
  • 30 marca od godz. 8:00

 

Wszystkich bełchatowian zapraszamy do udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i kibicowania polskiej reprezentacji.

 

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamieściła: AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019