Increase text size Decrease text size
Menu

20. sierpnia Bełchatów ponownie będzie gościł kolarzy z różnych stron Polski. Amatorzy dwóch kółek wystartują w Memoriale Henryka Łasaka, którego organizację wspiera prezydent Mariola Czechowska.

Bełchatowianka na podium w Londynie! Aleksandra Gaworska wywalczyła brązowy medal mistrzostw świata w lekkiej atletyce. Wychowanka Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego pobiegła w składzie finałowego biegu sztafety 4x400 metrów. Gratulujemy!

Przerzucanie 350 kilogramowej opony, podnoszenie 300 kilogramowego ciężaru i pokonanie z nim jak najdłuższego odcinka – to tylko część konkurencji z jakimi zmierzą się siłacze podczas „Strongman Bełchatów 2017”. Zapowiada się niezwykle widowiskowo. Impreza już 19 sierpnia. Start o godz. 15:00 w Parku Olszewskich.

Pod patronatem prezydent Marioli Czechowskiej odbyły się Bełchatowskie Mistrzostwa w Pływaniu na Byle Czym. 8 ekip, ku uciesze zgromadzonej rzeszy kibiców, zaprezentowało zaprojektowane przez siebie pływadła.

Przed nami III Mistrzostwa Bełchatowa w "Pływaniu na Byle Czym" objęte patronatem honorowym prezydent Bełchatowa, Marioli Czechowskiej. Już w najbliższą niedzielę, 30. lipca, na Wawrzkowiźnie spotkają się nie tylko konstruktorzy - amatorzy, ale i wszyscy lubiący dobrą zabawę.

Jedno z największych wydarzeń sportowych w Bełchatowie za nami. Triathlon Energy 2017 to wielki sukces miasta. 430 zawodników z całej Polski stanęło na linii startu a ich zmagania ściągnęły tłumy kibiców.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się jedno z największych wydarzeń sportowych  tego roku  -   Bełchatowski "Triathlon Energy". Pływanie w zbiorniku „Słok”, trasa rowerowa umożliwiająca zobaczenie uroków okolicy i bieg ulicami miasta z metą w samym sercu Bełchatowa spowodują zmiany w organizacji ruchu w ruchu i transporcie publicznym.

Dmuchane zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, mamutowe disco – to tylko niektóre atrakcje Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów. A na koniec, nie lada gratka dla kibiców – spotkanie z nowym składem „Brunatnych”.Miasto Bełchatów
ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Tomasz Kałużyński

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2017