Increase text size Decrease text size
Menu

Dzieci na sportowo uczczą rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przed nimi bieg, któremu towarzyszy hasło „Zabiegamy o pamięć”.

Attachments:
Download this file (Regulamin Bieg Konstytucji - 2017.pdf)Regulamin bieg Konstytucji - 2017 [ ]253 kB

Kilka zręcznościowych konkurencji, głośny doping, medale i dużo radości – tak w skrócie można opisać jubileuszowe XXV Wiosenne Igrzyska Przedszkolaków.

25 kwietnia rusza wiosenna edycja bełchatowskich Czwartków LA. Młodzi sportowcy mierzą się w konkurencjach biegowych i technicznych.

EKS Skra Bełchatów ponownie został organizatorem „Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego” w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Rozgrywki ruszają już w maju.

Bełchatów gościł w weekend dwie międzynarodowe imprezy. Na stadionie miejskim walczyły panie w ramach UEFA Development Tournament. W hali ,,Energia” rozegrany został Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet.

7 kwietnia w Bełchatowie startuje Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetek. Przez trzy dni młode zawodniczki z Ukrainy, Słowacji oraz Polski będą rywalizować o miano najlepszej drużyny.

To ma być wyjątkowy mecz na stadionie przy ul. Sportowej. Po dwóch z rzędu zwycięstwach w 2 lidze zespół PGE GKS Bełchatów jest na dobrej fali i będzie walczył o kolejną wygraną. Tym razem przed własną publicznością.

Od kwietnia stadionem przy ul. Sportowej administrować będzie Miejskie Centrum Sportu. Przejęcie znacznie odciąży GKS Bełchatów, który od dłuższego czasu jest w trudnej sytuacji finansowej.Miasto Bełchatów
ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Katarzyna Kleska, e-mail:k.kleska@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Magdalena Jaśkiewicz, Aleksandra Elminowska, Aleksandra Duda - Andrzejewska, Tomasz Kałużyński

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2017