joombig banner rotation images

Menu

Mariola Czechowska, Prezydent Miasta Bełchatowa ogłasza konkurs: „Bełchatów na karcie wielkanocnej”. Konkurs, który ruszył 27 stycznia adresowany jest do uczniów bełchatowskich publicznych i niepublicznych szkół podstawowych.

Nieodłącznym elementem związanym z przygotowaniami do świąt jest zwyczaj wysyłania kartek. Za pośrednictwem świątecznych pocztówek możemy nie tylko przesłać najbliższym życzenia, ale także w nietuzinkowy sposób zaprezentować miasto, z którym jesteśmy związani na co dzień. Dlatego magistrat ogłaszając konkurs zwraca uwagę, że niezwykle istotnym elementem prac ma być pokazanie walorów Bełchatowa, które należy wraz z akcentem świątecznym oraz logo miasta w sposób atrakcyjny i pomysłowy umieścić na projekcie kartki wielkanocnej.

Spośród nadesłanych prac Komisja konkursowa wybierze projekty, które zostaną naniesione na kartkę wielkanocną promującą Bełchatów. Projekty będą oceniane i nagradzane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I–III i klasy IV–VI.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz przesłania formularzy zgłoszeniowych wraz z projektami kartek wielkanocnych do dnia 29 lutego br. Szczegółowe informacje na temat konkursu  pod numerem telefonu: 44/733 51 09, 44/ 733 51 63 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018