joombig banner rotation images

Menu

 

 

Zgłoszeniado festiwalu Santo Subito są przyjmowane do 15 maja

 

Jeśli chcesz podzielić się swoim talentem wokalnym podczas corocznych Dni Patrona w Bełchatowie – nie zwlekaj. Zgłoszenia do Archidiecezjalnego Dziecięcego Festiwalu Piosenki Papieskiej i Religijnej Santo Subito są przyjmowane do 15 maja, a występy przed publicznością zaplanowano na 16 czerwca.

 

 

 

W festiwalu mogą wziąć udział soliści, chóry, zespoły wokalne oraz wokalno-instrumentalne. Eliminacje rozpoczną się 18 maja o godz. 9:00 w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy. Ze względu na charakter wydarzenia repertuar powinien nawiązywać do postaci Jana Pawła II i do tematu przewodniego tegorocznej edycji, który brzmi: „Papież-Pielgrzym”.

 

Soliści prezentują jeden utwór, a zespoły i chóry dwa. Występy solistów podzielono na trzy kategorie wiekowe – do 7 lat, od 8 do 11 lat i od 12 do 15 lat. Jako akompaniament zgłosić można zespół muzyczny złożony z dzieci i z dorosłych lub wykorzystać własny podkład muzyczny. Laureatów usłyszymy w koncercie, który uświetni miejskie Dni Patrona.

 

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową. Organizatorzy czekają na wypełniony Formularz oraz Druk W Zaiks, które należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularz wraz ze szczegółowym regulaminem konkursu są do pobrania w załączniku pod artykułem.

 

To już szósta edycja festiwalu, który cieszy się dużym powodzeniem wśród bełchatowian. Patronat nad wydarzeniem objął Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś, a organizatorami są prezydent Mariola Czechowska, parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie oraz Miejskie Centrum Kultury.

APO

 

santo subito festiwal

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019