joombig banner rotation images

Menu

 

 

Strona internetowa Gigantów Mocy najlepszą w województwie

PGE Giganty Mocy mają najlepszą stronę internetową w województwie. Bełchatowska ekspozycja znalazła się w gronie wyróżnionych w konkursie „Piękne bo Łódzkie” organizowanym przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego.

 

Strona internetowa www.pgegigantymocy.pl otrzymała pierwsze miejsce w kategorii: narzędzie internetowe. Doceniono przede wszystkim wartościowy kontent witryny oraz jej innowacyjność. Kapituła Konkursowa zwróciła też uwagę na wkład MCK PGEG Gigantów Mocy w promocję województwa łódzkiego.

 

Nagroda została przyznana Gigantom Mocy za działania w 2018 roku. Statuetkę, podczas uroczystej gali, która odbyła się 24 stycznia w Muzeum Miasta Łodzi, odebrał dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

 

To już kolejna edycja konkursu „Piękne bo Łódzkie”, który promuje działania i projekty turystyczne w naszym regionie. W tym roku, instytucje oraz organizacje związane z turystyką mogły zgłaszać swoje kandydatury do 10 kategorii: Mapa, Folder, Przewodnik, Album, Wydawnictwo okolicznościowe, Narzędzie internetowe, Aplikacja, Film lub prezentacja multimedialna, Gadżet oraz Projekt specjalny. Lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach dostępna jest na stronie organizatora - Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego: www.rotwl.pl.

 

PGE Giganty Mocy wyróznione w konkursie "Piękne bo Łódzkie"PGE Giganty Mocy wyróżnione w konkursie "Piękne bo Łódzkie"

Strona PGE Gigantów Mocy najlepsza w woj. łódzkim Strona PGE Gigantów Mocy najlepsza w województwie łódzkim

 

 

AD-A

Źródło zdjęć: www.rotwl.pl

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019