joombig banner rotation images

Menu

VIII Piknik Rodzinny z PGE GKS Bełchatów za nami.Piątek, 27 lipca upłynął pod znakiem sportu i muzyki. Podczas VIII Pikniku Rodzinnego z PGE GKS Bełchatów plac Narutowicza zdominowały barwy biało-zielono-czarne. W tym roku imprezę połączono z koncertem, podczas którego na scenie zaprezentowali się uczestnicy warsztatów wokalnych oraz trenerzy: Robert Osam-Gyaabin, znany z programu „Jaka to melodia”, a także Marcin Wortmann, Łukasz Skrobek. 
 
Piknik Rodzinny z PGE GKS Bełchatów, organizowany przy wsparciu Prezydenta Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej, na stałe wpisał się w kalendarz imprez miasta. Organizatorzy - GKS Bełchatów S.A., Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów – zapewnili wiele atrakcji. Uczestnicy pikniku spędzali czas na grach i zabawach oraz wspólnym malowaniu flagi. Każdy mógł podać rękę Mamutowi, skosztować waty cukrowej. Najmłodsi, którzy do dyspozycji mieli dwie ogromne dmuchane zjeżdżalnie, skakali aż do utraty tchu. Na spotkanie z piłkarzami przyszły całe rodziny i nikt na nudę nie narzekał.
 
Oczekiwanie na punkt kulminacyjny spotkania z GKS-em urozmaicili nam młodzi bełchatowscy artyści. O godzinie 18:30 rozpoczął się koncert, wieńczący trzydniowe warsztaty muzyczno-wokalne. Organizatorzy

 "Grocholice i Okolice" udowodnili, że w Bełchatowie mieszka niezwykła młodzież. Dla każdego, kto był na placu przed sceną plenerową MCK Giganty Mocy, była to muzyczna uczta. Uczestnicy szkolenia, pracując indywidualnie i w różnych grupach wiekowych, przygotowali prawdziwe show z polską piosenką w roli głównej. Usłyszeliśmy oryginalne - i solowe, i zespołowe - wykonania utworów rockowych i popowych z kilku ostatnich dziesięciokleci. Były piosenki m.in. Beaty Kozidrak, Kasi Nosowskiej, Małgorzaty Ostrowskiej, Dawida Podsiadły, zespołów Lady Pank, Mannam, Enej. Wykonawcom towarzyszył zanana bełchatowskiej publiczności grupa BEAT. Była moc, energia i radość ze wspólnego śpiewania, w które oczywiście zaangażowała się również publiczność. 
 
Po pierwszej części koncertu na scenę wkroczyli piłkarze i działacze PGE GKS Bełchatów. Prezentacja rozpoczęła się od przedstawienia wszystkich roczników sekcji piłkarskiej oraz sekcji zapasów. Wystąpiły też czirliderki. Punktem kulminacyjnym pikniku było zapoznanie się z pierwszą drużyną PGE GKS Bełchatów na sezon 2018/2019. Po części oficjalnej piłkarze i trenerzy spotkali się z mieszkańcami miasta. Na zakończenie sportowcy, kibice i artyści zaśpiewali hymn GKS-u Bełchatów. Bezpośrednio po tym rozpoczęła się druga część koncertu – równie wspaniała, energiczna, rockowa co pierwsza.
 
- Macie tu wspaniałą, uzdolnioną, wybitną młodzież. Te kilkadziesiąt utworów, cały repertuar zrobiliśmy zaledwie w kilkanaście godzin. Nie wszystkie warsztaty kończą się takim koncertem – podkreślili na zakończenie trenerzy Marcin Wortmann i Łukasz Skrobek.
KZB 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Agnieszka Pomorska, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019