joombig banner rotation images

Menu


Bełchatowianie mogą wziąć udział w konkursie fotograficznymW związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości portal lubiezwiedzac.pl planuje wydanie Wielkiego Albumu Polski. Będzie to publikacja niezwykła, bo tworzona przez mieszkańców polskich miast i miasteczek. Zdjęcia miejsc promujących miasto i region można nadsyłać do końca września.

 

Mieszkańcy Bełchatowa mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez portal lubiezwiedzac.pl z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Wydawcy liczą na zdjęcia zabytków, kościołów, ciekawych i nieodkrytych dotąd miejsc, urokliwych uliczek i zaułków,  które mają swój, niepowtarzalny klimat. Nadesłane fotografie zamieszczone zostaną na portalu, a najciekawsze spośród nich ukażą się w Wielkim Albumie Polski. Zdjęcie może zrobić każdy i przesyłać je do końca września do portalu www.lubiezwiedzac.pl. Publikacja ukaże się 11 listopada i dostępna będzie na stronie wydawcy. Co ważne, każdy będzie mógł pobrać album za darmo na swój komputer jako pamiątkę. 

 

Bełchatów w setną rocznicę odzyskania niepodległości


Wysyłając swoje zdjęcia do portalu, mieszkańcy mają szansę pokazać, jakie turystyczne atrakcje i zabytki posiada Bełchatów oraz województwo łódzkie. Ciekawe ujęcia ważnych dla fotografa punktów pozwolą również odkryć to, co jeszcze nieznane, pokażą miasto z innej perspektywy.

- Poprzez nasz album chcemy pokazać na fotografiach polskie miasta i miasteczka, ukazać zabytki, ciekawostki i atrakcje turystyczne, ale chcemy pokazać je spojrzeniem mieszkańców, stworzyć wyjątkowe wydawnictwo prezentujące zdjęcia nadesłane, a nietworzone na zamówienie przez profesjonalnych fotografów – mówią o pomyśle organizatorzy.

Lubiezwiedzac.pl to portal fotograficzny, w którym prezentowane są ujęcia z całej Polski. Zdjęcia są wyjątkowe, niepowtarzalne, bo nadsyłane przez ludzi, którzy fotografią zajmują się raczej hobbystycznie niż zawodowo czy na zamówienie. Jest to portal skupiający się na nieodkrytych lub niedocenianych dotąd fragmentach miejskiego pejzażu, na miejscach, które nie goszczą w turystycznych katalogach.

KZB

Wielki Album Olski ukaże się 1 listopada


 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Agnieszka Pomorska, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019