joombig banner rotation images

Menu

W piątek, 27 lipca odbędzie się VIII Piknik Rodzinny z GKSPiątek, 27 lipca, zapowiada się niezwykle ciekawie – przed nami święto sportu i muzyki. Już po raz ósmy odbędzie się Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów, ale tym razem połączony z wyjątkowym koncertem. Na muzycznej scenie wystąpią uczestnicy warsztatów wokalnych prowadzonych m.in. przez muzyka z programu „Jaka to melodia”. A wszystko to na dzień przed pierwszym domowym meczem ligowym nowego piłkarskiego sezonu.


Piknik Rodzinny z PGE GKS Bełchatów, zorganizowany przy wsparciu Prezydenta Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej,  na stałe wpisał się w kalendarz imprez miasta. Organizatorzy - GKS Bełchatów S.A., Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów – zapewniają, że na placu Narutowicza dużo będzie się działo, a centrum miasta przybierze barwy biało-zielono-czarne.

Początkowo, w godz. 17-19, zabawa odbywać się będzie na terenie parku przy placu Narutowicza, a następnie przeniesie się ona przed scenę plenerową MCK PGE Gigantów Mocy. 

Jak co roku dla kibiców brunatnej drużyny przygotowano mnóstwo darmowych atrakcji. Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, wata cukrowa, konkursy, zabawa z Mamutem, mini boiska do piłki nożnej to tylko niektóre z nich. Nie zabraknie też namiotu Sektora Rodzinnego, w którym najmłodsi mieszkańcy miło i aktywnie spędzą czas. Wspólnie z kibicami będzie można malować flagę – sektorówkę. Na wielkiej macie zaprezentują się zapaśnicy GKS Bełchatów, którzy po treningu pokazoPlknik połączony będzie z koncertem uczestników warsztatów wokalno-muzycznych.wym chętnie udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące uprawianej dyscypliny. Oprawą muzyczną imprezy zajmie się profesjonalny DJ.

Punktem kulminacyjnym pikniku będzie prezentacja pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów, poprzedzona przedstawieniem wszystkich roczników sekcji piłkarskiej oraz sekcji zapasów. Na scenie zobaczymy odmienioną kadrę PGE GKS Bełchatów na sezon 20182019 w nowych strojach partnera technicznego, firmy MACRON. Po oficjalnej prezentacji kibice będą mieli czas na bezpośrednie spotkanie z trenerami i piłkarzami, którzy już następnego dnia, tj. 28 lipca, o godz. 19:00 rozegrają pierwszy z dziesięciu domowych meczów 2 ligi. Po inauguracyjnym remisie w Siedlcach zespół "Brunatnych" będzie walczył o trzy punkty z Siarką Tarnobrzeg.


Robert Osam-Gyabin uczy śpiewu w Bełchatowie


Gdy bełchatowscy piłkarze przygotowywać się będą do prezentacji, na scenie plenerowej MCK PGE Giganty Mocy wystąpią uczestnicy trzydniowych warsztatów muzyczno-wokalnych, zorganizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Grocholic i Okolic i Miejskie Centrum Kultury. Trzeba przyznać, że obie odsłony koncertu finałowego zapowiadają się bardzo ciekawie. Oprócz młodych, uzdolnionych wokalnie bełchatowian na scenie zobaczymy ich nauczycieli - uznanych w Polsce i świecie muzyków, oraz zespół BEAT. Robert Osam-Gyabin, znany szerszej publiczności głównie dzięki programowi „Jaka to melodia", Marcin Wortmann - od 18 lat związany z Teatrem Warszawskim Roma, absolwentka Rosyjskiej Akademii Muzycznej - Irina Krasavina czy baryton Łukasz Skrobek - to nazwiska, które są gwarancją i dobrej zabawy, i muzyki na wysokim poziomie. Wśród trenerów jest Robert Osam, znany z programu "Jaka to melodia"Polski rock i pop, klimatyczne utwory lat 80. - tego na pewno nie zabraknie.   

Plan imprezy

17:00-19:00 - Piknik Rodzinny (plac Narutowicza - teren od szczytu budynku MCK Bełchatów do budynku MCK PGE Giganty Mocy)

18:30-19:15 - I część muzycznego koncertu finałowego warsztatów wokalno-muzycznych (scena plenerowa MCK PGE Giganty Mocy)

19:15-20:30 - prezentacje drużyn PGE GKS Bełchatów (scena plenerowa MCK PGE Giganty Mocy)

20:30-21:30 - II część koncertu

KZB

 

fot. PGE GKS Bełchatów/Stowarzyszenie Przyjaciół Grocholic i Okolic

  

Koncert zapowiada się ciekawie

W sobotę brunatni rozegrają pierwszy mecz w tym sezonie na własnym boisku

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018