joombig banner rotation images

Menu

Spotkanie autorskie, seanse bajek, kiermasz książek przeczytanych i specjalna wystawa poświęcona ojcom – tak zapowiada się czerwiec w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

 

Na kolejne spotkanie autorskie zaprasza Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna. Tym razem będzie gościć Krzysztofa Ibisza. Dziennikarz, który znany jest także jako prezenter telewizyjny i aktor, zdradzi tajniki swojej kariery zawodowej. Opowie również o najciekawszych wydarzeniach ze swojego życia, które od ponad trzydziestu lat związane jest z teatrem i telewizją. Spotkanie zaplanowane jest na 13 czerwca w siedzibie głównej biblioteki. Początek o godz. 18, a wstęp tradycyjnie wolny.

 

Biblioteka przygotowała też niespodziankę dla najmłodszych czytelników. 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka, odbędzie się bajkowy maraton filmowy. Na dużym ekranie na pewno pojawi się wiele ciekawych bajek oraz bohaterów znanych i lubianych przez maluchy. Seanse, przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 4-10 lat, rozpoczną się o godz. 12 i potrwają do 16.

 

MiPBP nie zapomniała też o ojcach, którzy swoje święto obchodzą w czerwcu. Z myślą o nich przygotowano wystawę „Poznaj mojego tatę”. Pod nazwą kryje się galeria zdjęć Agnieszki Cecot. Ekspozycję będzie można zwiedzać od 4 czerwca, do końca miesiąca.

 

Tych, którzy lubią kolekcjonować książki, biblioteka zaprasza na kiermasz. Tym razem odbędzie się on w filii nr 4 na os. Binków (ul. Turkusowa 7) 13 i 14 czerwca w godz. 10-18. Większość książek będzie można kupić za przysłowiową złotówkę.

 

Krzysztof Ibisz będzie gościem bełchatowskiej bibliotekiWystawa zdjęć Agnieszki Cecot

 

Dzień dziecka w biblioteceKiermasz książek przeczytanych

 

 

 

 

AD-A

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018