joombig banner rotation images

Menu

Stowarzyszenie Przyjaciół Bełvhatowa ogłasza konkurs fotograficznyMiłośnicy fotografii mogą wziąć udział w konkursie „W Wielkanocnym klimacie”. Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Przyjaciół Bełchatowa, czekają na zdjęcia, które uchwycą klimat świąt Wielkiej Nocy. Prace konkursowe można nadsyłać do 10 kwietnia.


Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, w którym obrzędy religijne i świat przyrody splatają się w całość. To czas refleksji i spotkań z bliskimi przy jednym stole. To także czas odnowy duchowej i natury budzącej się do życia. Aby te miłe chwile zostały na dłużej, wystarczy uwiecznić je na zdjęciu. Każdy mieszkaniec Bełchatowa, który kocha fotografię może wziąć udział w konkursie „W Wielkanocnym klimacie”.

Prace konkursowe mogą przedstawiać osoby, przedmioty, czy też budynki i miejsca. Mogą być one zabawne, portretowe, panoramiczne. Najważniejsze jest to, aby były utrzymane w świątecznym, wielkanocnym klimacie.

Aby wziąć udział w zabawie, należy przesłać maksymalnie 2 zdjęcia w formacie jpg na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Udział w konkursie jest jednoznaczny z oświadczeniem, że uczestnik osobiście wykonał zgłoszone zdjęcie i posiada do nich prawa autorskie. Termin nadsyłania zdjęć to 10 kwietnia. Zwycięzcy otrzymają wiadomość mailowo, a nagrody zostaną wręczone w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie.

 

Świąteczne fotografie można przesyłać do 10 kwietnia

 

SPB czeka na wielkanocne zdjęcia

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018