joombig banner rotation images

Menu

Teraz nie tylko bilet do kina „Kultura”, ale także wejściówki na wydarzenia Miejskiego Centrum Kultury i ekspozycję PGE Giganty Mocy można kupić przez internet. MCK uruchomił właśnie nowy system sprzedaży biletów. Jest on całkowicie online. Oznacza to, że można kupić bilety nie wychodząc z domu. 

 

Wystarczy wejść na stronę: www.bilety.mckbelchatow.pl i wybrać jeden z intersujących nas działów, np. kino. Po kliknięciu, obok każdego zaplanowanego wydarzenia, wyświetla się ikona „kup bilet”. Po jej naciśnięciu pojawia się wizualizacja sali i informacja, jakie miejsca w danym rzędzie są wolne.Internetowo można nie tylko zarezerwować bilety, ale także za nie zapłacić – za pośrednictwem jednego z serwisów. Po dokonaniu zakupu, automatycznie otrzymamy wiadomość z załączonym biletem, który trzeba wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym. 

 

 

Zarówno budowa jak i sam interfejs systemu są intuicyjne oraz łatwe w obsłudze. Wszystko po to, aby korzystanie z wydarzeń proponowanych przez Miejskie Centrum Kultury było jeszcze prostsze i wygodniejsze.

 

Wprowadzenie nowego systemu sprzedaży, to jedna z części projektu „Zwiększenie dostępu do kultury poprzez zakup wyposażenia dla Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie", na który placówka otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020.

 

AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019