joombig banner rotation images

Menu

Koncerty, których główną gwiazdą będzie zespół Voyager, stoiska wystawiennicze, blok sportowy – to wszystko będzie czekać na seniorów podczas biesiady, którą specjalnie dla nich przygotowało miasto. Będą też konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów Bełchatowskiej Karty Rodziny. Biesiada odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 10 września. Zapraszamy do Parku Olszewskich od godz. 16:00.

 

Święto bełchatowskich seniorów to dobra okazja, aby spotkać się w swoim gronie, posłuchać muzyki i skorzystać z przygotowanych atrakcji. A ich nie zabraknie. Zaraz po otwarciu biesiady – od godz. 16:15 na scenie będą się prezentować bełchatowskie chóry. Zaśpiewają „Pasjonata” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, „Promienie Bełchatowa” oraz „Ale Babki”. Później dla seniorów zagra Kapela z Drużbic. Będzie też koncert grupy „Śląskie Trio Piotra Szefera”. Na koniec nie lada gratka. Specjalnie dla bełchatowian zagra Voyager - zespół disco polo znany z takich hitów jak „Polskie dziewczyny”, „Każdy dzień”, „Marianna” czy „Najpiękniejsza”.

 

Oprócz koncertów czekać też będą konkursy oraz zabawy z nagrodami.

– Atrakcyjne upominki dla naszych seniorów przygotowało jedenastu partnerów Bełchatowskiej Karty Rodziny. To wielki ukłon z ich strony - za co serdecznie dziękujemy. Cieszy nas, że znalazły się firmy, które bez wahania zdecydowały się włączyć w naszą biesiadę. Jestem przekonana, że przygotowane przez nich nagrody sprawią radość wielu osobom – mówi Iwona Nowak, koordynator Zespołu ds. Pomocy Społecznej i Zdrowia w bełchatowskim magistracie.

 

Do wygrania jest kilkanaście bonów i voucherów. Będzie je można wykorzystać m.in. w księgarni Eureka, na zabiegi rehabilitacyjne w gabinecie fizjoterapii Przemysława Ławskiego, w sklepie Ortopedyk, pizzerii Marcello oraz w kwiaciarni Stokrotka i Tuberoza & Beata. Zestawy kosmetyków przygotowała „Mydlarnia u Franciszka”, zaś karnety na wybrane zajęcia Fitness Dance Studio oraz Fitness Club Olimpia. Na porady protetyczne zaprosi Perfect Smile. Jest więc o co walczyć.

 

Podczas Bełchatowskiej Biesiady Seniorów będą też inne atrakcje towarzyszące. Mowa o stoiskach wystawienniczych i cateringu plenerowym. W Parku Olszewskich znajdzie się również punkt informacyjny o Bełchatowskiej Karcie Rodziny, gdzie będzie można poznać wszystkie szczegóły programu. Każdy chętny pod okiem instruktora będzie mógł także skorzystać z bloku sportowo-rekreacyjnego. Dodatkowo panie w wieku 50-69 lat będą mogły bezpłatnie wykonać mammografię. Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ.

 

AD-A

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018