joombig banner rotation images

Menu

Miejskie Centrum Kultur zaprasza w swoje progi. 9 września, podczas Dnia Otwartego będzie okazja, aby dowiedzieć się co placówka przygotowała na nowy sezon, a także zapisać się na zajęcia i skorzystać z mnóstwa atrakcji. A tych w godz. 15:00-19:00 nie zabraknie.

 

Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w różnorodnych warsztatach od plastycznych po edukacyjne, zgłębić swoje twórcze pasje i odkryć nieznane zakamarki MCK PGE Gigantów Mocy. Będzie też okazja, aby po raz pierwszy zobaczyć oddaną właśnie do użytku salę warsztatową.

 

Na tym nie koniec! Czekać też będzie kino sferyczne a w nim specjalne seanse dla przedszkolaków oraz dzieci z podstawówek. W programie Dnia Otwartego MCK jest też coś dla amatorów teatru. Podczas próby otwartej swoje aktorskie zdolności zaprezentują członkowie grupy BAT-PKP. Na zwiedzających będzie też czekać wyjątkowa wystawa obrazów pt. „Animalia – anomalia”. Drugą ekspozycję będzie można oglądać w dolnym foyer. Jej bohaterami są zdjęcia nadesłane do konkursu fotograficznego „Woltuś w podróży”. A jest co oglądać – przez trzy miesiące trwania konkursu bełchatowianie nadesłali fotografie prezentujące różne zakątki świata.

 

Dzień Otwarty MCK zakończy koncert charytatywny, podczas którego zagrają Rail i Akurat. Początek o godz. 18:00.

 

 

AD-A

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018