joombig banner rotation images

Menu

Już po raz trzeci odbędzie się największa impreza taneczna w powiecie bełchatowskim - UP Showcase. Jest to przegląd wszystkich grup tanecznych, które prowadzi Centrum Tańca i Kultury UP Studio w całym województwie łódzkim, a grup jest ponad 30.

Każdy, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, nie zapomnij go do końca życia... Prezydent Bełchatowa, Mariola Czechowska, na nagrody przekazała 300 złotych. Podczas imprezy nie zabraknie:
pokazów grup tanecznych UP Studio, pokazów trenerskich, konkursu tańca. Na zakończenie odbędzie się koncert Bajkowych Hitów Kasi Łaskiej!
Kasia Łaska to polska wokalistka znana warszawskiej widowni z Teatru Muzycznego Roma gdzie zagrała m. in. główną rolę w pierwszej obsadzie musicalu MISS SAIGON (Kim), w GREASE (Frenchy), PIOTRUSIU PANIE (Dorosła Wendy). Gościnnie zagrała również Marię w WEST SIDE STORY w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.
Wokalistka użyczyła swojego głosu wielu postaciom z filmów i seriali animowanych takich jak: MAŁA SYRENKA, WIELKI POWRÓT PIOTRUSIA PANA, MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ, ZACZAROWANA. W nagrodzonym Oscarem oraz Złotym Globem filmie Disney’a KRAINA LODU Kasia zaśpiewała jako Elsa piosenkę MAM TĘ MOC, która w wersji oryginalnej również została nagrodzona Oscar’em w kategorii „Najlepsza piosenka”.
UP Showcase rozpocznie się piątek o godzinie 17.00 w Hali Sportowej przy u. 1 Maja.