joombig banner rotation images

Menu

Grupy TSA i Marka Piekarczyka nikomu przedstawiać nie trzeba. Legenda polskiej sceny muzycznej będzie gwiazdą koncertu ,,Koniec szkoły na rockowo”, który tradycyjnie otworzy święto miasta.

 

Rockowe granie odbędzie się 23 czerwca na scenie plenerowej MCK PGE Giganty Mocy. Otworzy tegoroczne Dni Bełchatowa. Kolejne koncerty odbędą się w pierwszy lipcowy weekend na błoniach koło dworku Olszewskich.

 

23 czerwca scena na pl. Narutowicza tradycyjnie należeć będzie do grup spod znaku rocka. Na początek o godz. 16 wystąpi grupa Ye!denaście, która za pomocą ukulele i delikatnych kobiecych głosów zaprezentują swój muzyczny świat. O godzinie 17:30 na scenę wejdzie piotrkowski, indie-rockowy Rail. Następnie, energetyczny set zaprezentuje zespół Sleepwalker, bełchatowscy orędownicy prostego, szczerego rock'n'rolla.

 

Gwiazdą wieczoru będzie z kolei legenda polskiej muzyki rockowej – zespół TSA. Grupa pod wodzą Marka Piekarczyka zagra swoje najważniejsze utwory, które od ponad 30 lat są ważnym elementem kultury rockowej w Polsce. Początek koncertu zaplanowano na godz. 20.

 

CZYTAJ TEŻ: Zobacz, kto wystąpi na Dniach Bełchatowa

 

Kolejne atrakcje w ramach Dni Bełchatowa czekają na mieszkańców tydzień później. W sobotę, 1 lipca, gwiazdą będzie Pectus, wystąpią także Szymon Chodyniecki i Mezo. Po koncertach mieszkańcy bawić się będą na dyskotece pod gwiazdami. Niedziela, 2 lipca, upłynie w atmosferze pikniku. Zaprezentują się grupy wokalne i taneczne, działające przy MCK, dzieci z bełchatowskich szkół i przedszkoli. Wystąpią Weronika Pochopień, Anna Serafińska, zespoły Thrudy i Mobilizacja.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018