joombig banner rotation images

Menu

Workszopa to nowa atrakcja PGE Gigantów Mocy. Powstała przy technicznym i finansowym wsparciu bełchatowskiego marketu Leroy Marlin z myślą o wszystkich, którzy chcą sprawdzić się w konstruowaniu i majsterkowaniu. Premiera nowej atrakcji odbędzie się 20 maja podczas Magicznej Mocy Muzeów.

 

Workszopa to ściana warsztatowa, przy której można będzie pomajsterkować i wykazać się kreatywnością konstruując kulodrom z elementów przygotowanych i dostarczonych przez sponsora. Czym jest kulodrom? To tor, którym poruszająca się kulka ma dotrzeć do przyjętego przez konstruktora celu, mijając przy tym wszelkie wymyślone przeszkody.

 

Miejskie Centrum Kultury obiecuje, że będzie z czego budować! Wspólnie z Leroy Merlin przygotowano przedmioty codziennego użytku, gumki, nakrętki, a także narzędzia, śrubki, rurki i tuby. Budujących ograniczać będzie wyłącznie wyobraźnia.

 

W zabawie swą pomysłowością wykazać się będą mogli również najmłodsi. Dla dzieci workszopa stanowić będzie miejsce do konstruowania, wytwarzania i poznawania, efektów pracy własnych rąk. Wspólne majsterkowanie z rodziną przyniesie radość i stworzy zarówno dużym, jak i małym konstruktorom okazję do świetnej zabawy. Okazji do wspólnej zabawy nie zabraknie, ponieważ tablica udostępniana będzie podczas większości wydarzeń promocyjnych.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018